Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bevándorlás: már egyre hangosa...

Bevándorlás: már egyre hangosabban süvítenek az előszelek, és 1-2 éven belül kitör egy "vihar", szerintem. Vagy végződhet csendesen?

Figyelt kérdés

Gyorsuló tempóban súlyosbodnak a problémák, az országok közti ellentétek kiéleződnek... Rálépett a világ egy útra, amiről nem lehet letérni, végig fogunk rajta menni, és ami az út végén vár... Nem tudom miben fog ez a probléma kulminálni, de szerintem senki nem teszi zsebre. :(

Vagy ti nem látjátok ilyen sötéten a problémát? Mert én nagyon. Naponta jönnek ki a cikkek hogy az egyes országokban mik zajlanak és sajnos rohamosan komolyodnak a problémák. Nem tudom hogy hogyan fordulhatna, fordíthatna bármi az események alakulásán.



2015. aug. 23. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:

ugyan... még télen

most még megy a szolidáriskodás ráérő emberek részéről, teszi alájuk a lovat az ellenzék, de ők is megunják egyszer, aztán mi lesz?


mennynek csövilakra és spóroljanak össze egy albira? mert afrikába meg ázsiába nem fognak visszamenni

2015. aug. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
na igen... Télen hol lesz fűtött hely 1 millió embernek?
2015. aug. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"mert afrikába meg ázsiába nem fognak visszamenni"


önszántukból tuti nem mennek. Vinni kell majd őket ha toloncolásra kerül a sor.

2015. aug. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%
Mi lenne, hörögtök majd továbbra is a s.eggből előrántott szalmabábjaitokon. Egymillió mi?
2015. aug. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Minden nemzedék sötétnek látja a maga korát. Pedig 1992-ben ugyanennyi menekült árasztotta el az akkor még kisebb EU-t, és nagyságrendekkel több menekült volt Magyarországon is.


Lett vihar 1-2 éven belül? Nem. Most lehet? Lehet, de lehet hogy nem. Lehet aggódni, de a nemzetközi nagypolitikába nincs beleszólásunk, max. hogy kire szavazol a választásokon.

2015. aug. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!