Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ide ideglenes...

Szerintetek ide ideglenes "elszállásolni" a menekülteket?

Figyelt kérdés

Van ez a viszonylag nagy volt MSZMP székház

[link]

Üres az egész csak tele van szeméttel, szerintem ki kellene takarítana annyira hogy legalább szemét ne legyen ott is ide irányítani a menekülteket amíg meg nem oldódik a helyzet és legalább nem a aluljárókban lennének tömegesen!



2015. aug. 27. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lenne hülyeség, de gondolom önkormányzati tulajdonban a Kocsis Máté meg nem arról híres, hogy értelmes ötleteket valósít meg.
2015. aug. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ott lakókra nem gondolsz? Mert ugye egyik szállás sem zárt!

Én a Keletinél lakok. Egy élmény!

Már réges régen fel lehetett volna húzni egy emberszabású konténervárost a déli határnál a pusztában, minden településtől messze.

Az eu-tól egy rakat pénzt kapott az állam már rég megcsinálhatták volna és nem lenne ez a cirkusz de hát töketlenkedni könnyebb.

2015. aug. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
korr.: önkormányzati tulajdonban van, a Kocsis Máté meg nem arról híres..
2015. aug. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

# 2

Mért és a keletinél jobb hogy ott vannak az aluljáróban "szem előtt", az ott lakókat meg inkább hagyjuk!

2015. aug. 27. 17:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Sűrűn lakott terület kellős közepe, semmiben nem különbözne attól, ahogy most a pályaudvarokon henteregnek. Amit most kijelöltek, ott legalább nem nagyon lakik senki.
2015. aug. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező éppen erről beszélek!!


Hogy itt lakok a Keletinél és látom, mi megy szerinted, mi lenne a székház környékén is? Talán nem ülnének a járdán sátorban de, hogy hoznák a formájukat az biztos pláne ha valami nem tetszene nekik.

Mert bezárni nem lehet őket mert eu-ellenes dolog tehát ott is kint fognak lófrálni ráadásul nem is lehet őket kényszeríteni, hogy oda menjenek tehát az aluljárók továbbra is tele lesznek ezért pl. mindenképpen kötelezővé tenném a táborok használatát. A közterületekről mindenképp el kell őket távolítani.

Mert ugye az nincs rendjén, hogy mindenféle önmagát igazolni képtelen ember, minden engedély nélkül csak úgy keresztül-kasul lófráljanak az országban.


Én még gondoltam az OPNI épületére is - a régi sárga ház - ott rengeteg szoba, terem van, bazi nagy épület, nagy parkja van és úgyis csak amortizálódik de az is nyitott lenne és arrafelé is vannak lakók sajnos nem az erdő közepén van!


Épp azért írtam, hogy már régen el lehetett volna intézni a déli határon egy normális befogadó állomást a pusztában és akkor nem lennének szem előtt, senkit nem zavarnának nem ücsörögnének az aluljárókban.

Akinek megvan a papírja azt felpakolni egy buszra, vonatra, kísérettel elvinni a legközelebbi pályaudvarig és csókolom.

Ez sem lenne drágább, mint a tranzitzóna kialakítása.

2015. aug. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!