Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok miért támogatják...

A liberálisok miért támogatják a bevándorlókat? Magyarország nem azért Magyarország hogy többségében magyarok lakják?

Figyelt kérdés
Egy magyar politikusnak nem a saját állampolgárai érdekeit kellene nézniük? Vagy az Európai uniónak nem az európai lakosok érdekeit kellene képviselniük? A menekültek közbiztonsági, közegészségügyi veszélyt is jelentenek a társadalomra. Bezzeg ha én mennék egy arab országba engem megköveznének, ha én nem tartanám be a törvényeiket. Nem vagyok jobbikos, de engem felháborít ez a menekültáradat.
2015. aug. 28. 18:24
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
45%

"Magyarország nem azért Magyarország hogy többségében magyarok lakják?"


Szerintük a hazaszeretet alapból rasszizmus.

Magyarországot magyarság nélkül fenntartani nem lehet, tehát aki az etnikai viszonyok magyarok kárára történő drasztikus változását támogatja, sőt, azt elősegíti, az hazaárulást követ el. (Már amennyire magyarnak tekinthetők...)


Megjegyzem még a trianoni diktátum is előírta, hogy az elszakított országrészeken tilos az etnikai arányokat megváltoztatni!

2015. aug. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 tetro ***** válasza:
54%
Pontosan melyik liberálisok mivel támogatták a menekülteket, kérlek foglald össze amit erről tudsz :)
2015. aug. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
55%

liber=szabad

A liberális eszme szerint arra kell törekedni, hogy a maximális szabadságot biztosítsuk a társadalom számára. Ez úgy érhető el, hogy mindenkinek megengedünk mindent, amíg azzal nem korlátozzák mások szabadságát. A bevándorlás nem korlátozza senkinek a szabadságát, így azt betiltani ellenkezik a liberalizmus alapelvével.


"Egy magyar politikusnak nem a saját állampolgárai érdekeit kellene nézniük?"


A magyar állampolgárok érdeke egy szabad ország. Ez magába foglalja azt, hogy nem tiltunk meg random dolgokat mert azok épp nem tetszenek. Mint a bevándorlás.


"A menekültek közbiztonsági, közegészségügyi veszélyt is jelentenek a társadalomra."


Ha ez így van, akkor le kell küzdeni ezeket a veszélyeket. Biztosan megoldana egy csomó gondot, ha egyszerűen betiltanánk majdnem mindent. Tiltsuk be a munkanélküliséget, meg a túl kevés gyereket meg a túl sok gyereket, meg az ország elhagyását, stb.

A veszély soha nem indokolja olyanok megfosztását a szabadságaiktól, akik esetleg nem bűnösek. Te vagy az az ember, aki börtönbe csukná az összes gyanúsítottat, mert végülis biztos az egyikük a bűnös, és a bűnöst nem szabad elengedni.

Ez is egy világnézet, de nem az én világnézetem, nem liberális világnézet.

Végezetül egy idézet Benjamin Franklintől: "Those who would give up essential Liberty, to purchase a little temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety."


Vagyis (nyers fordításban): aki feladná alapvető szabadságát egy kis biztonságért, nem érdemel se szabadságot se biztonságot.


"Bezzeg ha én mennék egy arab országba engem megköveznének, ha én nem tartanám be a törvényeiket."


Természetesen azt is ellenzem ami az arab országokban folyik. Ez az egyik oka annak, hogy együtt tudok érezni azokkal akik onnan menekülnek. De nem tudom, hogy ez miért indokolná a bevándorlók akadályozását vagy tiltását.


"Szerintük a hazaszeretet alapból rasszizmus."


Nem. Szerintem a hazaszeretet egy nagyon jó dolog. A probléma ott van, hogy te egy ostoba tahó vagy, aki nem ismeri az eszmét amit szid, nem ismeri a követőit, és nem is próbálja megismerni őket, megelégszik az anyázással.


"Megjegyzem még a trianoni diktátum is előírta, hogy az elszakított országrészeken tilos az etnikai arányokat megváltoztatni!"


Ezt alá tudnád támasztani valamilyen forrással? Még soha nem hallottam ilyesmiről.

2015. aug. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
48%

"Azért támogatják mert pénzt kapnak az ISIS-től és az embercsempész maffiáktól hogy ezt tegyék."


Légyszi írd meg hogy hol kell ehhez jelentkezni! Ha tudtam volna, hogy még pénzt is kaphatnék azért amit magamtól is csinálok...

Viccet félretéve, ez egy nevetséges hazugság, emellett sértő és tájékozatlanságra is utal.


"Minél több bevándorló annál több szavazat a liberálisoknak, tehát anyagi érdekük fűződik ahhoz hogy támogassák őket."


Milyen liberálisoknak? Nincs egyetlen komoly liberális párt sem az országban. Tök jó, egy nem létező pártnak gyűjtök olyan szavazókat, akiknek nincs is szavazati joguk, és max két hét múlva úgyis elhagyják az országot. Ja, tök logikus, kivéve mindent.


összegezve: neked fogalmad sincs miről beszélsz, csak szórakozásból sértegetsz alaptalan és teljesen logikátlan vádaskodásokkal ismeretlen embereket. Szerintem keress fel egy pszichológust.

2015. aug. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
49%

"A liberális eszme szerint arra kell törekedni, hogy a maximális szabadságot biztosítsuk a társadalom számára. Ez úgy érhető el, hogy mindenkinek megengedünk mindent, amíg azzal nem korlátozzák mások szabadságát. A bevándorlás nem korlátozza senkinek a szabadságát, így azt betiltani ellenkezik a liberalizmus alapelvével."


Igen pont ilyen beszédeket intézett Lenin is a leningrádi oroszokhoz. Papíron a kommunizmusnál szabadabb társadalom nem létezik, aztán még ez meg nem valósul diktatúra és szocializmus van. Pont ahogy a liberális rendszereknél.

Svédországban ugye liberalizmus van, ahogy te mondtad "maximális szabadság". Akkor áruld már el hogy miért van betiltva hogy a bűnelkövető vagy nemi erőszakoló állampolgárok származását vagy vallását nyilvánosságra hozzák?

Miért sugároz az állami média bevándorlást támogató propagandát?

Miért kell valakit elküldeni a munkahelyéről ha a bevándorlás ellen emel szót?

Miért van olyan médiatörvény ami megtiltja a bevándorlás kritizálását?

A maximális szólásszabadság ugye?

2015. aug. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
87%

#4

Honnan veszed te azt a baromságot, hogy a liberálisok pénzt kapnak az ISIS-től?

Hol a forrás?

Mutas már egyet, és akkor elhiszem!

De addig, amíg minden forrás nélkül itt hebegsz, pocskondiázod a baloldalt, örülnék, ha nem hoznál össze minden baromságot!

Továbbá a baloldal nem azt akarja, hogy a migránsok ITT maradjanak, hanem pont azt, hogy nem kéne kemény szigorításokkal visszaszorítani a menekültáradatot, hanem a tovább jutásukat másképpen megszervezni...

Ugyanis egy migráns sem akar itt maradni, hanem nyugat felé haladni!

Hoyg a "bukott baloldal" a bevándorlókat pártolja, az csak Fidesz demagógia...

Ezeket nyomja a fejetekbe Vitya, és azt, hogy mindent Gyurcsányra kenjetek!

Másrészt pedig személyesen tapasztalom, hoyg a migránsok NEM hagynak maguk után töménytelen szemetet, hanem a kukába dobják azt, és sehol nem láttam az utcán emberi ütüléket, sem annak maradványát.

Csak hisztériakeltés, hogy szmét és sz@r van a városban sok helyen.

2015. aug. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
14%

"Milyen liberálisoknak? Nincs egyetlen komoly liberális párt sem az országban. "


Viszont az EP fele liberális, Magyarországnak pedig úgy kell ugrálnia ahogy a liberális EU fütyül.

2015. aug. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
63%
7# nem kell itt játszani a hülyét, az hogy jelenleg Európa a demográfiai szakadék szélén van ez egy TUDATOSAN megszervezett dolog. Az ISIS maga lenyilatkozta hogy a liberalizmus a mi trójai falovunk Európába.
2015. aug. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 tetro ***** válasza:
30%

18.51

"Az ISIS maga lenyilatkozta hogy a liberalizmus a mi trójai falovunk Európába."

:DDDDDD

légyszi linkeld be a nyilatkozatot.

2015. aug. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
73%
444.hu-n naponta felraknak egy menekültgyerek vagy egy sírós menekült képet hogy sajnáljuk őket. Röszkei menekültlázadást is úgy állították be hogy a rendőrök miatt tört ki.
2015. aug. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!