Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Várható polgárháború a menekül...

Várható polgárháború a menekültek és a magyarok között?

Figyelt kérdés
2015. aug. 28. 21:57
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
46%
Itt tuti nem mert inen tovább mennek ellenben Angela Merkel többé tuti nem választják meg. És sanszos lesz a német elnök lemondatása is azután h ellepik az országukat. Szóval ott tuti h össze fognak csapni a liberálisok és a radikálisok...és biztos h fognak rendet bontani ha befogadják őket.ezt tették mindenhol és egyre agresszívabbak állítólag. És tuti h lesznek zavargások kormányválasztás miatt.szóval németek és angolok nagyon megszívják a liberalizmus miatti határelbontást.tudod az én házamból is széthordanának mindent ha nem lenne kerítés,ajtó,meg kutya. Nesze nekik.de néha megfordul a fejemben h nem e az ő bukásuk hozza majd el a mi felemelkedésünket.
2015. aug. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
Utolsó!Tipikus szélső-jobbos tudatlan.Össze-vissza beszélsz semmi összefüggés nincs abban amit mondasz.Angela Merkel amíg él kancellár lesz,mivel legalább olyan státusza van mint Putyinnak Oroszországban.Ő arra a "nagy testvér" aki esetleg ismeri Orwellt :D.A német kancellár nevét mindenki ismeri míg a miniszterelnökét nem sokan.Ebből is látszik.Nekünk nem hoz semmi felemelkedést,csak ha valami hatalmas koponya lesz az elnök,aki nem úgy lesz vele,hogy "vegyünk fel még 400 milliárd hitelt,hogy emelhessük a nyugdíjakat,de arról ne szóljunk,hogy 40év múlva se fizetjük vissza...".Ide gondolkodó emberek kénének de azok nincsenek itt lehet bármi,semmi sem változik a magyar az magyar.Legalább a magyar mentalitás világhírű ha már más nem.
2015. aug. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Tényleg mért neked még bejön Merkelnek az intézkedése, bocsi a semmittevése????Szerinted majd a németek támogatni fogják tovább a miniszterelnöküket amikor milliós arab fog a nyakukon ülni????És elveszik a munkájukat????A nagy szolidarítás nevében. Simán meg fogja osztani a társadalmukat ez a dolog a politikai vezetőségükkel kapcsolatban is és a hétköznapi ember szintjén is. Ez megy nálunk is és ez megy máshol is.Van aki mellettük van aki ellenüik. De amikor majd azért nem kap munkát a német szakmunkás a gyárban mert odavitte csóri afgán magát és az egész családját és elvette a munkát a menekültügyi szolidarítás nevében a német elől...akkor majd az is ellene lesz végül, aki aqddig támogatta vagy legalábbis egy részének tuti megváltozik a véleménye.Aztán majd végül a németeknek kell elhagyniuk a saját országukat mert az araok elveszik előlük a munkát??????ne vicceljél már!!!Aki itt tudatlan barátom az csakis te vagy, ez az egész EU összeomlását hozhatja. És remélem fogja is!
2015. aug. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Te nem vagy normális :DDD inkább nem is reagálok rád mert látom már miféle buta ember vagy te ;)
2015. aug. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Érted ilyen semmi válaszokat mint te is írtál 2x is h én totál ilyen meg olyan vagyok bárki zud de érvelni kb semi értelmeset nem érveltél j mért lenne oszobaság amit mondok.éppenséggel Merkel támogatottsága már vsökkent is de vsupa butaság amit mondok mert te azt mondtad.hát ennek roppant örülök ehhez képest pont ma olvastam h csökkent a népszerűsévge és más is azon a véleményen van ezek szerint amin én....de jahtotál hül*eség amit mondok.... 😴
2015. aug. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!