Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi történhet, ha szoláriumozok...

Mi történhet, ha szoláriumozok, kiutazom münchenbe, visszapostázom a magyar irataimat Budapestre, és ott beállok a menekültek közé szírnek adva ki magam?

Figyelt kérdés

Úgy tudom a szírek szerbiából felpostázzák a papírjaikat német, osztrák címekre, nekem nem lennének papírjaim.

+ az útlevelem miatt egyszer már vettek tőlem ujjlenyomatot is magyarországon.


2015. szept. 1. 17:46
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Vajon megkapnám a menekültkérelmet, vagy mivel bizonyítják a menekültek, hogy szíriából menekülnek?
2015. szept. 1. 17:49
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudod megcsinalni, mert Nemetorszagban neked mar rendelkezned kell olyan papirokkal, amit az az orszag allitott ki, ahol az EU teruletere leptel. Amennyiben nincs ilyen papirod, akkor megkerdezik merrol jottel es vissza toloncolnak abba az orszagba.
2015. szept. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Születési anyakönyvi kivonat.
2015. szept. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Az első arabul feltett kérdés után kiröhögnének.
2015. szept. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Aki Nemetorszagban van, annak mar rendben kellenek lennie a papirjainak.
2015. szept. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Ezt nem értem. Én úgy tudom most a keletinél ácsorgó tömegek nincsenek regisztrálva magyarországon, hanem a továbbutazásra hajtanak.

Az embercsempészek autói is.

Úgy tudom ott regisztrálnak először ahol beléptél.

Az arabul feltett kérdésre válaszolhatom azt, hogy az iszlám állam miatt nem vagyok hajlandó többet arabul megszólalni, hogy szeretnék letudni mindent.

2015. szept. 1. 17:56
 7/19 A kérdező kommentje:
Tehát akiket embercsempészek visznek el bécsig, azok ott regisztálnak bécsben.
2015. szept. 1. 17:57
 8/19 A kérdező kommentje:
Én mehetek vonattal leszállhatok, elmehetek egy bécsi menekült regisztráló helyre és mondhatom, hogy embercsempészek vittek odáig és elvették az irataimat.
2015. szept. 1. 17:58
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hallottam Németországban megállapítják a szakemberek azt is a menekültekről, hogy melyik Közel-Keleti tájszólást beszélik.
2015. szept. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%

Igen, sok kalandor otlet felmerul a migransok es a tamogatoik koreben, de majd rajonnek a szomoru valosagra. Sajnos addig nekunk kell kezelni a helyzetet.


Nem mehetnek tovabb, hiaba is lazadoznak.

2015. szept. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!