Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Migracio. Honnan van penze az...

Szentpetery Zsolt kérdése:

Migracio. Honnan van penze az onkenteseknek, az onkentes szervezeteknek? Mibol berelnek buszokat? Mibol telik a sok adomanyra es buszjegyre, vonatjegyre, allando mediaszereplesre?

Figyelt kérdés
Na meg,ha valaki tobb honapig onkentes mibol fizeti a szamlait?O mibol el?

2015. szept. 3. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Valószínűleg magyar emberek ugyanúgy adakoznak, ahogy katasztrófa idején segítenek egymáson. Azon kívül több egyházi szervezet is van köztük.
2015. szept. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%

"Az USA pénzeli őket, mert így akarja elpusztítani Európát, mert az neki aztán annyira érdeke, hogy na. Gondolom ezt a választ vártad, úgyhogy kérem a zöld pacsikat."


Hát az amerikaiak robbantották ki náluk a polgárháborút, miattuk menekülnek ide, nagyon úgy tűnik hogy szervezetten.

2015. szept. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kapsz zöld pacsikat, az USA-gyűlölő férgek már felismerik a szarkazmust és egyből visítva szaladnak a moderátorhoz. Na tessék elszóltam magam, most én sem kapok.
2015. szept. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Aki leirja az oszinte velemenyet az pacsit kap. :) Aki mas velemenyet irja az nem. :) Amugy en kivancsi vagyok.

Pl arra is,hogy vajon mert vannak hatalmas tuntetesek pl Nemet orszagban? Egy ismeros most jott haza es ertetlenul kerdi,hogy itthon semmit nem mutat errol a media.... Meg azt sem ertem,hogy az osszes kozvelemenykutatas a ,,befogado,, orszagokban tobb mint 90%- ban bevandorloellenes es megis a ,,politikusaik,, nyilt meghivasokat tesznek a harmadik vilag orszagai lakoinak.... Jo lenne vegre mar nyilvanosan megkerdezni oket,hogy akkor ok kit is kepviselnek? Foleg azert mert,ha ez igy megy tovabb akkor ez rovidtavon (5 ev), es kozeptavon (25-50) ev, a hagyomanyos Europa mindenfajta atalakitasat,vesztet okozza.Magyaran a ,,borunkre jatszanak,, nem tudom ti,hogy vagytok ezzel,de engem elegge zavar ez.

2015. szept. 5. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!