Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Helyes ez így? A hazai civil...

Helyes ez így? A hazai civil szervezeteknek, a zsidó közélet szervezeteinek 1,5 milliárd forintos alapot hoztak létre.

Figyelt kérdés

A neonácik , skinhead-ek meg saját pénzből szervezzék az ellentüntetéseket?

Ez így esélyegyenlő?



2013. szept. 12. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a neonácik Magyarországon jogszerűen, egy tökös neonáci felvonulást horogkeresztes zászlóval nem rendezhetnek. Meg hát azt a pénzt lehet, hogy Soros György adta aki zsidó származású nem? Majd ha lesz gazdag neonáci akkor ő is ad erre a neonáciknak vagy a skinheadeknek pénzt erre. Ja igen olyan, hogy gazdag neonáci NINCS. Mivel mindig a társadalom elszegényedett része vall náci eszméket, akik a zsidókat okolják azért mert csak 8 általánossal rendelkeznek, és nem keresnek milliárdokat.
2013. szept. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

"Mivel mindig a társadalom elszegényedett része vall náci eszméket, akik a zsidókat okolják azért mert csak 8 általánossal rendelkeznek, és nem keresnek milliárdokat."


Érdekes módon ismerek olyat aki nem szegény és nem csak nyolc általánosa van és mégis hungarista és Hitlert pártolja..


De igazad van, folyton ők általánosítanak és nem ti..


én egyik réteghez sem tartozom de a hozzád hasonlókkal már nagyon tele a tököm!!!

2013. szept. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Ozmium42 ***** válasza:
100%
Sajnos van ráció abban, amit az első ír. Viszont erről a 1,5 milliárdos alap most ilyen formán nem ugrik be, a Soros-pénzekről van szó? Mert ha igen, akkor a saját pénzét annak adja, akinek akarja.
2013. szept. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%

1. Hülyeségeket ír.


Nem kell ahhoz kopasz hőbörgőnek lenni, hogy feltűnjön, bizony a zsidókkal nem stimmel valami.


Két országban éltem eddig.

A közéletben a zsidók ugyanazt csinálják, ugyanúgy viselkednek.

Ugyanazt propagandálták ,mind a két országban.

Ez nemcsak a náciknak tűnik fel.


Én nem alsó osztályból származom.

A zsidókat sosem szerettem , mióta az eszemet tudom.Mindig haragudtam rájuk.

2013. szept. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Kedves 4-es kifejtenéd, hogy mi a bajod a zsidókkal. Egyáltalán a spekuláns zsidókkal van bajod, vagy a sima zsidókkal akik Izraelbe élnek, és elvannak mint hal a vízben.
2013. szept. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ozmium42 ***** válasza:
Konkrétan "náci eszmékről" volt szó, amit én a német nemzetiszocializmussal azonosítok, esetleg tágabb értelemben a hungarizmus is belefér. A zsidókhoz való kritikus hozzáállás még nem tesz nácivá. Viszont az is tény, hogy még soha nem láttam olyan "náciról", aki valami sikeres vállalkozásáról vált volna híressé. A szélsőjobb nem hallgatná el az ilyesmit gondolom.
2013. szept. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

5#

Nem az izraeli átlag zsidókkal van bajom és nem is a Cornfeld bácsival aki zöldséget árul a sarkon.

Hanem a spekulánsokkal.

Soros György , Paul Lendvai, Simon Wiesenthal center és támogatói ,Feldmájer Péter, Benjamin Netanyahu, Heller Ágnes...stb még sorolhatnám


Az bajom velük, hogy:

1. Multikulturalizmust propagandálnak a szülőországomban


2.Ez az állandó náci kártyával való visszaélés ,állandó Holokausztozás már az agyamra megy.

2013. szept. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Konkrétan "náci eszmékről" volt szó, amit én a német nemzetiszocializmussal azonosítok, esetleg tágabb értelemben a hungarizmus is belefér. A zsidókhoz való kritikus hozzáállás még nem tesz nácivá. Viszont az is tény, hogy még soha nem láttam olyan "náciról", aki valami sikeres vállalkozásáról vált volna híressé. A szélsőjobb nem hallgatná el az ilyesmit gondolom."


Henry Ford, meg talán még pár tudós mint Wernher von Braun.

2013. szept. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ozmium42 ***** válasza:
Napjainkra gondoltam. A "fénykorban" egész Németország náci volt.
2013. szept. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!