Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a magyar-szerb határra...

Ha a magyar-szerb határra kerítést és járőröket raknak a menekültek ellen, akkor miért esik nehezükre a rendőröknek felengedni őket a Müncheni vonatra a pályaudvarokon? Ezt csak én nem értem?

Figyelt kérdés
Elég hülye logika szerintem...
2015. szept. 3. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Napok ota errol beszelunk itt is, a hirek is errol szolnak ... ha eddig nem ertetted, akkor mar nem is fogod.
2015. szept. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerbia nem EU tag. A többit vezesd le magadnak, kb. minden hírportálon tucatnyi cikket találsz.
2015. szept. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
44%

Orbán migrációs politikája MEGBUKOTT!

Gondolta, hogy kerítéssel minden meg van oldva, de ugye ezzel NEM oldott meg semmit!

Eddig bevándorló elleni propagandát folytatott nemzeti konzultációs hülyeségével, most meg NEM akarja őket tovább engedni és ide telepítik őket táborokba.

Most már azt sem tudja, mit tegyen, mert annyira elcseszte ezt az egészet, hogy Merkel és Brüsszel sem díjazza munkáját.

2015. szept. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!