Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is nagyon jól és...

Szerintetek is nagyon jól és logikusan érvelt ma Orbán?

Figyelt kérdés
nekem tetszet ahogy elmagyarázta a dolgokat.
2015. szept. 3. 23:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
14%

Én is megtudtam volna csinálni ezt nem volt nagy etwas.

Sőt én még nem is hazudnék ennyit és nem lopnám el a honfitársaim pénzért.

2015. szept. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
44%

szemfényvesztés. Blöffnek nevez tényeket. Totál lejáratja az országot, ellenségé teszi a legfontosabb szövetségeseinket, a németeket. Jól hangzó gusztustalan populizmus a jobbik szavazóinak begyütése végett. Nekem ez a véleményem.


Ez a csutai ex-csatár képtelen bármiféle kompromisszumra! Tetves 1100 migráns befogadására kellett volna csak bólintania, akik amint megkapják a menekült státuszt már el is tűntek volna innen a fenébe. de nem ö képtelen kompromisszumot kötni. Neki mindenhol győznie kell. Iszonyú sokat ártott az országnak ez a kártevő eddig is de ma azután nagyon sokat.

2015. szept. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
szerintem nagyon is őszinte volt, látszott a test beszédén is, azt is figyeltem. Nem értem miért nem áll több magyar ember mellé, nincs ebben az országban más politikus aki ilyen magas szinten képviselni tudna minket. A fideszben nekem sem tetszik sok minden, de Orbán mint miniszterelnök eddig tökéletes. A bal oldal csak idiótákat indít.
2015. szept. 3. 23:48
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

Ilona és Feri kéne ide, ugye? :D

Ők aztán biztos tudnának mindent...jó, magyarosan megint csak a széthúzás.

2015. szept. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Ha mindig bedőlt volna (mint ahogy most is elvárod tőle) akkor nem lenne a rezsid lényegesen kevesebb, sok magyar ember meg még mindig szivna a bankok miatt.

A németek nem tudom mire játszanak azzal, hogy csalogatják ezeket a szerencsétleneket, de Orbán legalább megmondta a frankót. A többi tagország csak kussol.

2015. szept. 3. 23:52
 6/18 anonim ***** válasza:
Jól
2015. szept. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A logika mindig egy olyan axióma rendszerre épül, amit az ember elfogad bizonyítás nélkül, hogy úgy igaz ahogy van. Orbán logikusan érvelt a saját posztulátumaira támaszkodva de érvelése olyan axióma rendszeren nyugszik, amit az Európa vezető politikusai nem fogadnak el. Ezt tudomásul kell venni. nem lehet úgy politizálni, mintha Feri állna vele szemben. Németország Európa legerősebb gazdasága. Közös hibából nem lehet csak rájuk mutogatott hibát csinálni. Csak a hülye nem látja, hogy totál fejetlenség (magyar is) és kommunikáció hiánya vezetett ide.
2015. szept. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

orbán tete hejre

Vadbarmok.

2015. szept. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
46%

Orbán mai szerepléséről az az ókori vicc jut eszembe amikor egy sofőr mindenkivel szembe hajt az autópályán. A rádió bemondja, hogy vigyázat egy hülye szembe hajt a többiekkel. Mire a hülye sofőr: Egy? Mindenki!!


Akármilyen logikusan is érvel es meg talán igaza is van de szembe mindenkivel nem lehet menni. Foleg ugy nem ahogy ő teszi.

2015. szept. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
45%
Kérdező, te nagyon nagyon félre vagy informálva:D
2015. szept. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!