Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért dühít, idegesít fel, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dühít, idegesít fel, ha a feleségem nem logikusan gondolkodik és ha rávezetem az igazságra, érvelek az mit sem számít neki, miért ilyen a női logika?

Figyelt kérdés
Hogy kezeljem, vagy mit tegyek, mi a megoldás?

2015. júl. 5. 12:52
1 2
 1/13 Interferencia ***** válasza:
72%
Miért lett a feleséged? Én nem vennék el olyan nőt, akivel nem lehet egy értelmes konstruktív vitát lefolytatni.
2015. júl. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

A nők valójában nagyon is racionálisak. Csak érzelmekkel leplezik. (Ahogy a férfiak meg inkább racionálisak kívülről, ám valójában igen mély érzéseik vannak.) Hidd el, nagyon is érti ő az álláspontod. Csak kényelmesebb hisztizni, mert akkor úgyis neki lesz igaza, még akkor is ha neked lenne normális esetben.


A megoldást évezredek óta keresi a társadalom férfi része.

2015. júl. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Nincs objektív igazság. Mindenkinek csak a saját szempontjai szerint van igaza, tehát a te igazságod sem abszolút érvényű. Ahelyett, hogy elvárnád, hogy mások a te fejeddel gondolkodjanak, inkább nyiss mások érveire, gondolataira, és törekedj a közös álláspont kialakítására.
2015. júl. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
Ott követed el a hibát, hogy nőben logikát keresel.
2015. júl. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

Az én férjem is ilyen, aztán csodálkozik, a végén, hogy hogyhogy megint nekem lett igazam. :D

Szerintem hacsak nem valami hatalmas hülyeséget készül alkotni, akkor hagyni kell, majd rájön magától.

2015. júl. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Valóban nincsenek objektív igazságok, hacsak nem a 2x2-n vitatkoztok, csak szubjektív igazságok. Ha te elvárod tőle, hogy értsen meg, akkor te is gondolkodhatnál az ő fejével. Azt hiszem ez a fajta gondolkodás kölcsönös kellene legyen. Vagy ennyire patriarchálisan képzeled el a párkapcsolatot?
2015. júl. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Noren1989 ***** válasza:
25%

Ahogy apám is mondta: Fiam, a nőket ne próbáld megérteni, mert beledöglesz.

A megoldás az, h kicsit ráhagyod, de nyugi, akkor is hiszti lesz belőle, h milyen töketlen vagy, h nem döntesz.

25/F

2015. júl. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

Gyakran annak van igaza, aki elveszti a vitát. Vitakultúra terén mi magyarok nagyon el vagyunk maradva.


Meg az is lehet, hogy színészkedik a feleséged. Vagy nem tudja kifejezni magát. Messziről nem lehet eldönteni.

2015. júl. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Mumusan ***** válasza:
79%
Még szerencse hogy mind különbözőek vagyunk. Így mindenkinek más és más a véleménye, gondolkodása, logikája.
2015. júl. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
61%
"Miért dühít, idegesít fel,...." Mert azt hiszed, hogy megteheted vele szemben. Nem josolok nagy jövöt nektek.
2015. júl. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!