Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Arról miért nem beszél senki...

Arról miért nem beszél senki hogy tegnap a Questor károsultak tüntettek a Parlament előtt! Miért csak a migránsok a fontosak? A MAGYAR emberek kárpótlása nem fontos?

Figyelt kérdés
2015. szept. 4. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
En nem vagyok karosut es nem is vagyok arab ... engem mindket dolog csak idegesit.
2015. szept. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mitől lenne fontos? Egy ilyen hír ütközne a fidesz érdekeivel.
2015. szept. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A migráns-kérdés még mindig érdekesebb, mint például, hogy az XY városi vadasparkban megfialt egy patkány vagy tojást rakott egy veréb. :D

Amúgy ha nem vesszük komolyan ezt a migrációs problémát, és befogadnánk a menekülteket, Magyarország rövidesen lakhatatlanná válna, szóval ez fontosabb, mint az a rakás ember, aki hagyta magát azzal a marhasággal becsapni.

2015. szept. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 tetro ***** válasza:
Szerinted miért kezdődött el a még itt sem lévő migránsok ellen a kampány? Éppen ezért, hogy ez legyen a téma :)
2015. szept. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ma 17:47


De érdemes lenne a másik hírrel si foglalkozni, nem pedig 24 órán át a migránsokon csámcsogni.

Annyira unalmas már, hogy inkább nem hallgatom.

Kicsit sántít nekem a dolog, hogy a hírekben semmi mást nem mondanak, hogy a menekültek hőbörögnek, majd azután jön a "jó" hír, hogy a Fidesz kormány mi minden "jót" tettek az országban, a magyar gazdaság dübörög, mindenki boldog, nő az állásban részt vevők aránya, emelkedik a minimálbér...

Fura nekem ez az egész...

Ja, meg a "Magyar reformok működnek" agymosó propaganda reklám.

2015. szept. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Elég sokáig a hírek csak a deviza "károsultak" meg egyéb "károsultak"-ról szóltak. Unjuk már az agyhalott bepalizható embereket akiktől jogosan elszedik a pénzük mert olyan hülyék hogy bármit aláírnak amit eléjük raknak aztán meg sírnak hogy őket meglopták.
2015. szept. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
17:58-as, nem mondtam, hogy csak a migránsokkal kell foglalkozni, de azokhoz a hírekhez képest, amik szoktak lenni (pl. kisállat született az állatkertben, az oviban a menzán már nemcsak főzelék van, Irénke nénit kifosztották, két autó összeütközött stb.), ezekhez képest a migráns-kérdés még az érdekesebb, fontosabb hírek közé tartozik.
2015. szept. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
magyar emberekkel kellene foglalkozni, azzal a több tízezer családdal, aki tönkrement a brókercsalás sorozatban
2015. szept. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!