Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok? Több mint 5ezer...

Mit szóltok? Több mint 5ezer menekült elégelte meg Magyarországot és indultak el gyalog Németországba.

Figyelt kérdés

Vajon visszafordítják őket?

Így legalább 5.ezerrel kevesebb.



2015. szept. 4. 18:15
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
71%
Varjak oket [link]
2015. szept. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan, gyalog vonulnak az autópályán?
2015. szept. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Mehetne mind, embertelenség itt tartani őket a szívem szakad meg amikor könyörögnek, hogy had menjenek:P
2015. szept. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Meg jo, hogy most mennek ... nemsokara mar csak holanccal lehet atmenni a hataron :)
2015. szept. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
73%
Autopalya matricat, vagy megyei matricakat vettek?
2015. szept. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Ausztria biztos cuki lesz és befogadja őket :). De jobb, is! Remélem átmennek! Mindannyian!
2015. szept. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Mit szólok? Szerintem a bicskei lehajtónál leterelik majd őket.


Amúgy meg az elgondolkodtató, hogy ha én és még vagy ötszázan elkezdenénk masírozni az autópályán bejelentés nélkül, akkor már régen egy rendőrkocsiban ülnénk megbilincselve. Pedig én itt élek és itt dolgozok, ide fizetem az adót.

2015. szept. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Ausztria befogadja? Nem tovább küldeni akarják őket Németországba?


Olvastam, hogy kb 3ezer menekült érkezett Bécsbe a Westbahnhofra, ennek a 90%-a azonnal tovább is ment

2015. szept. 4. 18:56
 19/30 anonim ***** válasza:
37%

Sajnos teljesen mindegy, hogy gyalog mennek vagy vonattal ,busszal - mivel, hogy nincsenek regisztrálva a Németek visszatoloncolják őket Magyarországra.



Ugyanis Magyarországnak be kell tartani Dublini 3-as egyezményt miszerint azok a menekültek akik kibújnak a menekültügyi eljárás alól visszatoloncolhatók Magyarországra.


Nem azért nem engedik őket tovább mert itt akarják tartani őket hanem mert regisztráció nélkül a többi EU-s tagállam visszatoloncolhatja abba az országba a menekülteket ahol a regisztrálás elmaradt.

2015. szept. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
84%
Akkor görögbe kellene... Ott maradt el első körben.
2015. szept. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!