Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Innentől kezdve semmi értelme...

Innentől kezdve semmi értelme az Orbán féle álláspontnak és szigornak a menekülthelyzettel kapcsolatban nem?

Figyelt kérdés

A csapból is az folyt, hogy schengen ígymegúgy, innen vízum nélkül sehova, stb, és most mégis kiment 4500 bevándorló illegálisan az országból. Újra megtelt a keleti. Ezzel csak azt értük el, hogy bátorítsuk a menekülteket, hogy jöjjenek ide, mert ha hangosan kiabálnak, akkor mehetnek nyugatra nem? Már ma is kb kétszer annyi migráns fog átkelni a szerb határon! Egyik sem fog táborba menni, minek menne? Elég ha csoportosan elindulnak a pályán Ausztria felé, és jön is a fuvar.

Vicc ez az egész! Miért nem lehet őket menekültügyi őriztebe venni ha ellenszegülnek?


2015. szept. 5. 10:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Vámosszabadiból éa Debrecenből már el is indultak a menekültek!
2015. szept. 5. 10:32
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nagyon jól csinálta Orbán. Én a helyében rendszeresíteném a dolgot. Ha átengedik az osztrákok őket, akkor az nekünk jó; ha pedig nem, akkor őket fogják majd kritikák érni, nem minket (és ha összejönnek több ezren, akkor senki sem fogja tudni őket megállítani). Ráadásul nekünk ez olcsóbb és nem itt rontják tartósan a levegőt.


Szerintem jó ötlet volt elvinni őket.

2015. szept. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem ez arra volt jó, hogy továbbra is ezt az útvonalat használják a migránsok , vagyis Magyarországon keresztül menjenek továbbra is! A cél az kéne, hogy legyen, hogy legyen, hogy messziről elkerüljék az országot, menjenek inkább Horvátország, Szlovénia felé! De ha fooyamatosan segget csinálunk a szánkból, akkor egyre rosszabb lesz a helyzet!
2015. szept. 5. 10:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos csak akkor kerülnék el az országot, ha lelőnénk a menekülteket a határon. Bármi mást csinálunk, őket nem érdekli, jönni fognak. Úgyhogy a legjobb az, ha gondoskodunk arról, hogy a lehető legkevesebb ideig maradjanak itt.


No meg, minél több menekült van nyugaton, annál hamarabb jön majd a valós megoldás, amire már az EU is áldását adja. Perpillanat még csak itt keleten érezzük a nyomást, nyugaton még jó világ van.

2015. szept. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem volt jó húzás, de nem volt mit tenni. Megtalálták a menekültek az ellenszert. Ha megbénítják a vasutat és az autópályát, az nekünk nagyon nem jó. Ha valamelyiküket elütik esetleg, akkor szétszed minket Európa. Nem volt más választás. Reméljük az új törvények bevezetése már megoldásokat fog jelenteni. Ha nem, akkor nagy bajban vagyunk!
2015. szept. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!