Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Menekültek miért panaszkodnak...

Menekültek miért panaszkodnak hogy korlátozzák a szabadságjogaikat, mikor hivatalosan itt sem lehetnének?

Figyelt kérdés
Illegálisan tartózkodnak itt.
2015. szept. 7. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Miert is ne lehetnenek itt? Lehetnek, csak nem johetnenek at az zoldhataron es nem mehetnenek tovabb papirok nelkul. De itt lehetnek, hiszen menekulteknek mondjak magukat, tehat megilleti oket a menekulteknek jaro jogok es a roluk valo gondoskodas is.
2015. szept. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%

a bevándorlók okosabbak mint gondolnánk.

hiába a szírek közel 25%-a analfabéta, tisztában vannak a jogaikkal, hogy nem téma ha illegálisan lépnek be az EUba, akkor is nagy eséllyel kapnak menedék kérelmet.

nem véletlenül vannak az okos telefonok náluk, folyamatosan informálódnak és az embercsempészek is felvilágosítják őket minden kiskapuról.

nem baj, lassan úgyis elkezdjük védeni a határainkat, és aki illegálisan lép be, azt sokkal könnyebben lehet majd kitoloncolni az országból.

2015. szept. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#1

Ha te beengedsz a lakásodba, akkor én legálisan tartózkodom ott.


Ha nem engedsz be, viszont én átugrom a kerítéseden, betöröm az ajtódat, akkor is azt mondod, hogy ugyan miért ne lehetnél itt az én szobámban?

2015. szept. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2 valaki nagyon felvilagositotta oket es ezert ilyen biztosak a dolgukba de szivembol szoltal
2015. szept. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!