Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintem mindenki maradjon...

Szerintem mindenki maradjon otthon egy hétig, és ne menjen se dolgozni, se boltba, se sehova?

Figyelt kérdés
Ha valaki el akar valamit érni,összefogásra van szükség.Senki sehova minimum egy hétig,üresek legyenek még az utak is,aztán elő lehet állni a követelésekkel.
2015. szept. 7. 23:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
bővebben?
2015. szept. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Éhes lennék és nem szeretek éhezni. :D
2015. szept. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Oké, csak ne legyél rosszul amikor bezárkózol, ne legyen baleseted és ne gyulladjon ki a házad, mert mi ( munt tűzoltók ) nem fogunk dolgozni.

Ja igen, ki se raboljanak, mert rendőr kollégáink pihennek, illetve egyáltalán ne legyél beteg, se rosszul ne legyél és vigyázz magadra mert az orvosok, patikusok és a mentősök is otthon vannak.

Ja hogy már is nem tetszik annyira a helyzet?

2015. szept. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A magadfajták a vasárnapi boltzárat is elemi csapásként élik meg. Mi lenne veled, ha egy álló hétig nem mehetnél shoppingolni?:D
2015. szept. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2015. szept. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké,3-as amit ír,könnyen megoldható.Most már csak arra lennék kíváncsi mióta van ez a nagy cenzúra minden fórumon,politikával kapcsolatban,főleg ami menekülteket illet,mert már vagy 5 válaszom elillant a sötétségbe.Értem én mi van a németeknél,de itt is muszáj ugyanezt folytatni ?
2015. szept. 7. 23:24
 7/9 anonim ***** válasza:
57%

egyik ismerősömet csak azért kitiltották egy csomó külföldi index meg hvg -hez hasonló oldalról, mert le merte írni, hogy mi a helyzet itt nálunk.

vicces, hogy milyen erős befolyása van a politikának, még az ilyen oldalakon mint ez is.

a bérkommentelőkről nem is beszélve.

2015. szept. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenki WOW-ozzon egész héten és igyon zacsislevest, az eláll sokáig ha betárazol belőle. Utána elő lehet állni a követelésekkel.
2015. szept. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak megemlíteném, hogy Franciaországban kb így néz ki egy sztrájk, amit kérdező ír. És mit ad Isten, el is szokták érni, amit akarnak. Most már inkább kerülik a szitut és mindenki megegyezésre törekszik, mert tudják, ha a franciák besztrájkolnak, akkor az tényleg sztrájk.
2015. szept. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!