Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szavazzak a Jobbikra?...

Miért szavazzak a Jobbikra? Miért szavazzak a Fideszre?

Figyelt kérdés
Győzzön meg valaki, hogy miért szavazzak a Jobbikra, vagy a Fideszre! Érveket kérek és nem mocskolódást!
2010. márc. 12. 16:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
18%
Tudod mit ne szavazz egyikre se, és ha te az alapján döntöd el amit itt leírnak akkor tudlak sajnálni:(
2010. márc. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! Nem ez alapján döntök, de kíváncsi vagyok más ember véleményére. Olyan nagy baj ez? Csak látni szeretném, hogy valaki csak ec-pec kimehetsz...-cel dönt vagy tényleg látja a különbséget? Van-e egyáltalán különbség.

Ha nem mész el szavazni, akkor is szavazol, mégpedig a jelen helyzetre. Akkor elfogadod azt az állapotot, ami most van.

Várom a további hozzászólásokat.

2010. márc. 12. 16:51
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem az alapján kell eldöntened, hogy ide ki mit ír le - de segítség képpen szolgálhat.


Ami miatt én a jobbik mellé teszem az x-et:

nézhetjük itt az elmúlt 8 évet, akár az elmúlt 20-at... tény ami tény és ezt ne tagadja senki, hogy évről évre rosszabb a helyzet. Pedig volt kormányon a fidesz és az mszp is. Ők már bizonyítottak mit tudnak. Ellenben a jobbik még nem! Ez az egyetlen esély arra, hogy jobb legyen. Hisz bárki is volt hatalmon, csak rosszabb lett.


Lassan 30 éves vagyok, ugyanúgy albérletben, ugyanúgy hiteleim vannak, ugyanúgy több mint 300 órát dolgozok havonta, ugyanúgy egy fillért sem tudok félre tenni mit 8 vagy akár 15 évvel ezelőtt. Változás kell, egyetlen remény a jobbik.

2010. márc. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

A Fidesz egy elkötelezett korrupt párt, ahogy minden rendszervarázsló! Csak a hatalom és a lobbipénz érdekli, meg a titkosítás. Semmit nem tud tenni szinte az emberekért, mert be van fenyítve, és MSZP s magasságú a korrupciós hajlama a nomenklatúrájűnak.

Csak nézd meg Szélest aki tönkretette az Ikaruszt és Kínai buszokat akar nem kis korrupcióval a magyar helyet.

Már csurog a nyála, a zsíros falatokra kacsingatva!

Ugyan az lesz mint az MSZP vel, csak most a narancs zsebek dagadnak. Le kell velük is számolni, mert a kicsi huszár is csak szépeket mond, de a telefonja megcsörren és minket fog húzogatni, a társadalmat!

2010. márc. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
61%
Van egy korrekt javaslatom!Baráti,nem mocskolódó.Írj a honlapokon található címekre egy levelet hogy neked ez a problémád és segítsenek már eldönteni a kérdést!Én nem akarok semmit tanácsolni,mert ha nem jön be a számításod,engem átkozol érte...
2010. márc. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

"Lassan 30 éves vagyok, ugyanúgy albérletben, ugyanúgy hiteleim vannak, ugyanúgy több mint 300 órát dolgozok havonta, ugyanúgy egy fillért sem tudok félre tenni mit 8 vagy akár 15 évvel ezelőtt. Változás kell, egyetlen remény a jobbik."



Ez komoly? megkérdezhetem mit csinálsz ennyi órában és mennyit keresel ezzel?

2010. márc. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Mivel a szavazás egy önálló döntés, nem szidok senkit sem, ha rosszul döntök. Demokrácia van, mindenki úgy dönt, ahogy jónak látja. Miért okolnék mást?

Ez is egy megoldás, hogy írok nekik, de biztos van más is, aki nem lát tisztán.

2010. márc. 12. 17:49
 8/22 A kérdező kommentje:
Egyébként az engem is érdekelne, hogy 15 évesen is napi 10-12 órát dolgoztál egy héten 7 napon keresztül? Ez nem rabszolga munka?
2010. márc. 12. 17:51
 9/22 anonim ***** válasza:
34%

Az MSZP egykori táborának a fele a Jobbikba bútorozott át. Most ott nyomják a az antikapitalista, rasszista szöveget. A Jobbik másik fele a Fideszből levált szélsőjobboldaliak csoportja, akik a Fidesznek már nagyon gáz voltak, ezért Orbánék igen hálásak a Jobbiknak, hogy levakarta róluk ezt a szalonképtelen, antiszemita csoportot. Sok kevés élettapasztalattal rendelkező fiatal is a Jobbikra szavaz, akik azt hiszik, hogy az új párt majd egy csapással rendet tesz az országban, szétcsap a cigányok között, kihajintja a multikat az országból stb.


Persze a Jobbik sohasem kerül kormányra, az a szavazatarány a max., amit most elérnek majd (kb. 15%). Több szélsőséges, könnyen megvezethető szavazó nincs ma Magyarországon, ezután egyre csak fogyni fog a táboruk. Ők is tudják, hogy nem fognak kormányozni, ezért aztán könnyen mondanak szépnek tűnő ígéreteket, senki sem kérheti majd ezeket számon rajtuk.


A Fidesz ma az egyetlen nemzeti, konzervatív, kereszténydemokrata értékrend mentén szerveződő párt. z 1998-2002 közötti kormányzásuk a nyilvánvaló hibák ellenére is a leginkább reményteljes fejlődést hozta el az ország számára. Meg kell adni nekik a lehetőséget a folytatásra.

2010. márc. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Aki a fideszre-vagy az mszpre szavaz azzal arra kérdésre az igent jelöli be, hogy az elmúlt 20 évben jó irányba haladt-e az ország.
2010. márc. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!