Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem nevetséges (vagy inkább...

Nem nevetséges (vagy inkább ironikus), hogy míg hónapokkal ezelőtt Vona arról beszélt, hogy az iszlám az emberiség utolsó mentsvára, addigra most azt hangoztatja, hogy nem kérünk egy iszlamista menekültet sem?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, én sem akarom, hogy a bevándorlók ellepjék se az országot, se Európát, de én soha nem jelentettem ki, hogy az iszlám lenne bármilyen követendő példa. Vona viszont az utóbbi módon tett. Csak szerintem jön le ez baromi ironikusan?

2015. szept. 9. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Hát, más az amikor ők is ott vannak, mi meg itt és úgy mondják; és más az, amikor lassan kivernek a házadból.


Valószínű, hogy az oroszbarátság is csak addig menne, amíg meg nem jelennének nagy tankokkal az országban. De ez szerintem teljesen logikus viselkedés.

2015. szept. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
A politikusok össze-vissza beszélnek, arra hajlanak, amerre fúj a szél.De nyugodtan csatlakozhat vona a menekülőkhöz és elballaghat velük melegebb éghajlatra.
2015. szept. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Csak te megint kiemeltél szövegkörnyezetéből egy mondatot, aztán nézel ki a fejedből, hogy nem érted.
2015. szept. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Tehát, ha egy nevezetes politikus kimond valamit, akkor annak úgy is kell lennie xy éven át? Még hogyha eltelik pár idő, fordul a kocka valamiért és hoppá akkor is mondja azt, amit anno holott máma az már tiszta hülyeség. Nem azt kéne nézőpontba helyezni, hogy "fúú Vona mást mondott az iszlámról mint régen, akkor biztos ő is csak beszél össze-vissza". Tetszik vagy nem tetszik, a világ változik és mindig is fog.
2015. szept. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%

És ha jól tudom pont abban a beszédben mondta kedves fogyatékkal élő kérdező hogy minden kultúra szép a SAJÁT országában/földjén.


Amúgy meg a Jobbik már évekkel ezelőtt mondta, hogy valamit tenni kellene a déli határral.

2015. szept. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!