Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem erős túlzás hogy a gáncsol...

Nem erős túlzás hogy a gáncsoló operatőr nőre 5 év letöltendőt akarnak a liberálisok?

Figyelt kérdés
Mikor más emberölésért 4-5 éveket kaphat, pl. öregezés.
2015. szept. 10. 08:36
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
64%
De túlzás. Egyébként meg kik azok a liberálisok? :D Nem utálja csípőből az éppen aktuális utálnivalót = liberális? :D
2015. szept. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
61%

a liberalisok?


Hulye vagy?

2015. szept. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
55%

De igen. Sokan csak a fotelból nézik mi történik a határnál. nincsenek ott napokat a Keletiben vagy a nyugati pályaudvaron. Nem látják azt az agresszivitást ahogyan fellépnek amikor kiakarja terelni őket a magán területéről. Nem veszi észre senki hogy nagyobb joga van a emigránsnak mint a magyarnak a saját hazájában???

2006-ban ha valaki már kiabált rendőrrel azt már verték is. Magyar embereket vert nyomorékká a rendőrség és vakított meg gumilövedékkel. Nem azért mert agresszív volt hanem csak azért mert letérdelt a rendőrsorfal elé magyar zászlóval. Az a fiatal semmilyen ellenállást nem nem tanúsított. kulcs csontját törték a rendőrök./ láttam ott voltam/

Ma egy emigránsnak semmilyen törvényt nem kell betartania. Most történt a napokban hogy a déli határon a tanyán elfoglalták magyar ember házát pajtáját több száz menekült. Hiába hívta ki a rendőrséget nem távolították el onnan mert hát ők migránsok majd továbbmennek.

Ma ha egy magyar illetéktelenül hatol magántulajdont képező helyre a rendőrség bilincsbe viszi el.

Nem veszi észre senki a kettő mércét. Már most nem adják meg a magyar jogainkat a saját hazánkba!!!!!!!!!!!!!

2015. szept. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
64%
Az 5 év a BTK-ban szerepel, mint felső határ (ha egyáltalán tudod, mi az a BTK)
2015. szept. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
92%

De, szerintem is túlzás. viszont nem hiszem, hogy _minden_ liberális ugyanazt gondolná.

Én nem vagyok az, kevesebbet is elegendőnek tartanék.

De bíró sem vagyok, és sokakkal ellentétben nem hiszem azt, hogy mindig mindent én tudok és gondolok a legjobban. Majd a bíróság _minden körülményt figyelembe véve_ meghozza az ítéletet, ez az ő kompetenciájuk.

2015. szept. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
96%
A törvény mindenkire vonatkozik...az meg hogy ki mit akar az más dolog. Majd a bíróság dönt!
2015. szept. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
63%

Könnyű testi sértés és kiskorú veszélyeztetése


egyenlő mérce szerint ítéljenek felette!


5 évet emberölésért adnak

2015. szept. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
69%

Olyan, hogy a "liberálisok" olyan nem létezik! Jelenleg a "liberális" az szerinted, aki nem akarja megsimogatni a kis buksiját, amiért másokat rúgdos meg gáncsol valaki! Na azért ez szégyen.

Egyébként nem is öt év a felső határ, amit kaphat, annál több, de valószínűleg az egész ügy gyorsan feledésbe merülne, ha bocsánatot kérne, ehelyett most elkezdett bújkálni (igazi gerinces "nemzeti" mentalitás mondhatom), olcsón megúszhatná a dolgot, ha nem így viselkedne.

2015. szept. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
10%
Ugye senki nem fogja elhinni hogy ilyen esetben igazságos itélet fog születni. Ma a korrupt a politkától befolyásolt bíróság nem fog megfelelő ítéletet hozni!
2015. szept. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 Andizsuzsi ***** válasza:
94%

"216. §

(2) Aki mást valamely nemzeti, etnikai, faji, vallási csoporthoz vagy a lakosság egyes csoportjaihoz tartozása vagy vélt tartozása, így különösen fogyatékossága, nemi identitása, szexuális irányultsága miatt bántalmaz, illetve erőszakkal vagy fenyegetéssel arra kényszerít, hogy valamit tegyen, ne tegyen vagy eltűrjön, egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő."

2015. szept. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!