Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Folyton ezt olvasom, hogy "A...

Folyton ezt olvasom, hogy "A menekülteknek (vagy nevezzük őket bárhogy) több joguk van mint egy magyar embernek". Miért terjesztenek ilyen hülyeséget egyesek?

Figyelt kérdés

Miért lenne több joguk? Mégis miben nyilvánul ez meg? Ez nem több mint üres dobálózás, rémhírterjesztés, tudatlanság. Normális érveket várok (nem akarok veszekedni), hogy miért is van több joguk? Miben nyilvánul meg a dolog?

Nem kell a szokásos duma, hogy:


- költöztess magad mellé egyet

- nyald a seggüket

- majd megerőszakolnak

- majd felrobbantanak


Ez a kérdés most nem erről szól. Kérném, hogy a kérdésre koncentráljatok. Aki meg csak a fenti frázisokat tudja puffogtatni, az legyen szíves ne válaszoljon. Köszönöm.


2015. szept. 10. 10:07
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
23%
30ők magyarok és engem mint magyar nem bántanak és nem félek tőlük. Míg az emigráns nem magyar és mint magyart és fehér keresztyént nem fogad el azért én a migránstól tartok jobban.
2015. szept. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Oké, a feleségemre meg petárdát dobtak, meg üvöltöztek az arcába amikor a múltkor volt a focimeccs. Annyi volt a bűne, hogy a Deákon leszállt a 9-es buszról, ahol ezek az állatok éppen alapoztak. Ugyanolyan alja népség mint a menekültek. Leszarom, hogy magyarok. Ettől még nem kell eltűrnöm, hogy állat módjára viselkednek. Persze, téged nem bántanak, mert valószínűleg egy erős férfi vagy.
2015. szept. 10. 16:16
 33/39 anonim ***** válasza:
kérdező akkor nagy probléma van ha azért szarsz le valakit mert magyar. Én sem járok mecsre. Nem randalírozok. De jobban megértem mi motiválja a focidrukkert mint az emigránst. Igen nagy férfi vagyok. 195cm és 97 kiló. Nem sokan mertek még belém kötni.
2015. szept. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Félreértettél. Nem azért szarom le, hogy magyar. Hanem ha beleköt a szeretteimbe, petárdát dobál rá, az arcába üvölt stb., akkor leszarom, hogy magyar, emigráns, hottentotta, ugyanolyan aljaember. Én nem értem meg őket. Az emigránsok jólétért jönnek és/vagy azért mert szarrá lőtték az otthonukat. A focidrukkerek meg jót "szórakoznak" berúgva azon, hogy szétbontják az egész várost. Menni akartam a Planetáriumba, pont szeptemberben. Erre mit olvasok? Szétbarmolták ezek a marhák... Hát köszi. Na, ilyenkor leszarom, hogy magyarok-e vagy sem, azért nem fogom megbocsátani nekik, mert magyarok.
2015. szept. 10. 16:46
 35/39 anonim ***** válasza:
Megértelek kérdező. Igen én is azt vettem észre hogy az erő elve érvényesül ezeknél a drukkereknél. Nem jó. Az meg hogy a feleségedre petárdát dobnak vagy megijesztik az én sem értem meg. De ezért ne akarj migránst többet az országban. Amiről beszélünk egyik sem jó. Sem migráns sem az ha te félsz ezektől a felbőszült drukkerektől.
2015. szept. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
Én egyiket sem akarom az országban :-)
2015. szept. 10. 16:55
 37/39 anonim ***** válasza:
#11:Na,ennyire futotta?Csak ennyit sikerült felböfögnöd?Hát,akkor egészségedre!
2015. szept. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
37 es mit nem értesz? Mit akarsz eztel a büfögéssel megbüfögtesselek személyesen de akkor hányni is fogsz.
2015. szept. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Na,hozzászólásaid alapján legalább az világos,hogy milyen is az az "európai kultúra",amit a bevándorlókon "számonkérnek".Egyébként a "felböfögéssel" csupán azt jeleztem,hogy ha csak annyira telik tőled,hogy aki nem egészen ért egyet veled a témában az tartson a menekültekkel,akkor komoly problémák vannak.
2015. szept. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!