Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor hol a rosszabb a...

Most akkor hol a rosszabb a menekülteknek? A németeknél, ahol már felgyújtottak 100 menekülttábort vagy itt, ahol nem megy minden gördülékenyen?

Figyelt kérdés

2015. szept. 7. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudhatjuk mi tortenik ott valojaban, mert nem vagyunk ott ... es ok sem latjak at a mi gondjainkat. Nem a nemetekkel szkanderozunk!
2015. szept. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért, szerinted mi történt ott valójában, hogy 100 tábort felgyújtottak?
2015. szept. 7. 18:14
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
Valami forrást kérhetnék arról, hogy felgyújtottak 100 menekülttábort?
2015. szept. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy linket találtam, az alfahíren. De nem 100 tábort gyújtottak fel, hanem eddig 100 alkalommal gyújtották fel a táborokat.


Bár szerintem ez az alfahíres hírek kicsit túlzás, de tény és való hogy németország a médián keresztül nem az igazi arcát mutatja. (legalább is felénk nem) Elég rohamosan növekszik az idegenellenesség, különösen bajorországban. (ha jól tudom ott volt a legtöbb menekülttábor gyújtogatás is)


De ha megnéztek különböző nemzetközi oldalakat amiket nem moderálnak, ott a bevándorlással kapcsolatban még rengeteg német is olyanokat ír, hogy egy csoport focihuligán elbújhatna mögötte.

2015. szept. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Bocsánat, a kérdésre válaszolva: Ezeknek sehol sem jó. Sem idehaza, sem az osztrákoknál, sem a németeknél, sem az olaszoknál, de még a svédeknél sem.
2015. szept. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Indexen fent volt, most keresem, mert ezt valahogy nem hatalmas nagybetűkkel írták ki, hanem valahol megjegyezték.
2015. szept. 7. 18:34
 7/9 A kérdező kommentje:

[link]


Az indexest mondom nem találom, mert nem az volta cikk címe, hanem csak a végén leírták, hogy "jah volt egy ilyen is, de nem számít."

2015. szept. 7. 18:49
 8/9 anonim ***** válasza:
46%

lényegtelen amúgy mennyit gyújtottak fel, volt a hírekben is hogy vadi új épületeket amiket felújítottak, azokat gyújtották fel.

mondjuk nem is csodálom, mert kisebb pár ezer esetleg tízezer fős városokban nem szívesen látnák ezt a sok bevándorlót.


figyelj, amelyik valóban menekül valami elől, az örül hogy van luk a seggén, és nem paláverezik.

több országban is biztonságban lennének, és ha nagyon akarnának akkor ott és itt is megélnének.

csak ugye a németeknél lakás, zsíros segélyke, ingyen élet várja őket addig is, még elbírálják a menekült kérelmet.

ami kb 9-12 hónap, a végleges időszak.

melyik hülye maradna akkor kelet EUban, mikor várja őket a habzsi dőzsi, mellesleg a neten olvassák, hogy kész Kánaán van Németoban, meg az ember csempészek is ezzel vadítják őket.

lesz majd itt pofára esés, csak ki kell vári a végét.

2015. szept. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8 utolso sora meg annyit irnek hogy olyan amilyent meg senki soha nem latott


Amugy en is hallottam hogy gyujtogattak de valaki elottem mar leirta hogy miert hat en sem orvendenek ha hogy ide " koltoznenek mellem "

2015. szept. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!