Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen hátsó szándék van a...

Milyen hátsó szándék van a mögött, hogy a menekülteket vérengző, veszélyes vadembereknek mutatják be? Miért van ez így?

Figyelt kérdés

Én személyes tapasztalatom alapján csak egy kupacba tömörült, szerencsétlen, lézengő embereket láttam eddig, akik menekültek voltak. Mi olyan nagy baj velük?


Persze én sem támogatom, hogy az ország kárára legyenek itt, vagy hogy egyáltalán itt legyenek, mert súlyos pénzekbe kerülnek.


Én csak azt teszem szóvá, hogy miért úgy beszélnek róluk, mintha veszélyesebbek lennének, mint bárki vagy mintha egy megvadult marhacsordáról nyilatkoznának. Vagy mintha utolsó csótányok lennének?



2015. szept. 10. 17:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%

Mert előítéletesek. Minden muszlimra azt hiszik, hogy terrorista. Ilyen az emberi butaság.

Buta vagyok >> Jön egy ismeretlen dolog >> Félek tőle >> Gyűlölet. Kb. így lehetne leírni.

Látnak két lefejezős videót, amit iszlamisták csináltak, azt hiszik, hogy minden iszlám vallású ember ilyen.

Látnak futballhuligánokat őrjöngeni, arra azt mondják, hogy "áhhh a társadalom kis része, nem minden magyar ilyen". Ki érti ezt?

2015. szept. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Mert ez igaz is.
2015. szept. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mért azok? Mert színes a bőrük?
2015. szept. 10. 17:48
 4/16 anonim ***** válasza:
29%
Kérdező, felesleges köröket futsz. Képtelen megmagyarázni, hogy miért csinálják. A 2-es válaszban leírtam, hogy, hogyan működnek.
2015. szept. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%

2: Lásd az első hozzászólót... Istenem bas zdmeg. Kezd nagyon elegem lenni már ebből a témából is. Hány ilyen kérdés lesz még, és hányszor járjuk körbe ugyanezt?


Akik már találkoztak velük, azok nem szeretik őket. Sokan az értelmesebbek közül sem szeretik őket, mert tudják, hogy gazdaságilag és szociálisan milyen hatással lesz egész Európára ez a méretű embertömeg...


No meg vannak azok, akik vagy buták mint a föld és azért védik őket, vagy csak simán nem találkoztak még eggyel sem. De persze én vagyok a neonáci fasiszta nyilas, mert nem akarom, hogy egy újabb réteg élősködjön a szociális hálón, ezzel velem is kicseszve.

2015. szept. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
Mikor értitek meg, hogy aki nem gyűlöli őket tiszta szívből, az nem azt jelenti, hogy azt akarja, hogy itt legyenek? :)
2015. szept. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De értsétek meg, EZT NEM AZÉRT MONDTAM, HOGY BE KELLENE ŐKET FOGADNI, MERT AZT NE, csak hogy mért kell veszélyes bűnözőként beállítani őket? (2-es/6-os, köszönöm a választ, te megértetted, de mások nem nagyon)
2015. szept. 10. 17:56
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
Mert szerinted aki megdob egy rendőrt betonnal, az egy intelligens, művelt ember?
2015. szept. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%

Gondoltam megosztom:

https://www.youtube.com/watch?&v=sYMc8vySVNI


Egyébként vannak még fent érdekes videók, érdemes körbenézni.

2015. szept. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
26%
Szóval a többtízezer ember mind betonnal dobálja a rendőröket. Csoda, hogy van még élő rendőr az országban.
2015. szept. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!