Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Tomcat 90-es...

Mit gondoltok Tomcat 90-es években kiadott játékairól, a "Revenge on. " sorozatról?

Figyelt kérdés
Közismertebb nevén SULI, POLICE és ARMY

2015. szept. 10. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Kemény.
2015. szept. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A szakadt csöves c. játéka kimaradt.
2015. szept. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Megölöm a bikacsökkel.
2015. szept. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nagyon élveztem, szerettem játszani velük.Aztán anyámék letöröltették velem a gépemről a POLICE-t még anno.Azt ismertem meg elsőre.

Utána később végignyomtam a sulit meg az armyt.

2015. szept. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Kiváló! És abszolút punkos hangulatú cuccok abból az időből, mikor Tomcat még nem volt unalmas és turbómagyar.
2015. szept. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem zseniális ha félretesszük a maga primitívségét. Az Army-t vagy 1000 próbálkozás után sikerült végigjátszani, és egész kerek az agyament sztori is.
2015. szept. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
Nekem csak a Suli volt meg, de nem is tudtam, hogy Tomcat műve... :) Én bírtam.
2015. szept. 11. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szerinted miért született meg a Revenge on army? Pontosan ugyanazért, mint a Revenge on school és a Revenge on police.


A dagadt, okoskodó, karcsiszemüveges hülyegyereket már a suliban is utálták, kapta is az ívet és a sallereket, ha nem fogta be a száját.


Érettségi után a dagadt, sörösüvegvállú, tudálékos pszichopata rendőrtiszti főiskolára jelentkezett, de ott csúnyán elhasalt a pszichológiai alkalmasságin. (Azóta pedig még jó sok rossz élményben részesítette a rendőrség XD)


Mivel nem került be a felsőoktatásba, a dagadt, fizikailag nulla fasisztát a hadsereg fogadta a soraiba, ahol finoman szólva sem ő volt a körlet királya, és ezzel még a cigány bakák is egyet értenek.


Lassan Tomicica megírhatná a Revenge on work és a Revenge on prison című játékokat is, lenne hozzá élményanyaga bőven XD

2017. júl. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"A dagadt, okoskodó, karcsiszemüveges hülyegyereket már a suliban is utálták, kapta is az ívet és a sallereket, ha nem fogta be a száját."


Hát neked furcsa elképzeléseid vannak az iskolák világáról. Meg a dagadtság fogalmáról is.


"Érettségi után a dagadt, sörösüvegvállú, tudálékos pszichopata rendőrtiszti főiskolára jelentkezett, de ott csúnyán elhasalt a pszichológiai alkalmasságin. (Azóta pedig még jó sok rossz élményben részesítette a rendőrség XD)"


Soha nem jelentkeztem rendőrtiszti főiskolára, de ahogy gondolod.


"Mivel nem került be a felsőoktatásba, a dagadt, fizikailag nulla fasisztát a hadsereg fogadta a soraiba, ahol finoman szólva sem ő volt a körlet királya, és ezzel még a cigány bakák is egyet értenek."


De, bekerültem a felsőoktatásba, le is diplomáztam. A hadsereg meg ún. "sorozás" következtében "fogadott be". Ha kíváncsi vagy rá, mi történt velem odabent, keress rá, hogy "Tomcat's Army Report". Érdekes elképzeléseid vannak amúgy a Honvédségről is. A jelek szerint valami szado-mazó börtönszerűségnek hiszed, ahol cigányok (csakis cigányok!) bántalmaznak és aláznak. Nem... Ez a dagadtozás is valami fétised lehet. Ezzel bántottak gyerekkorodban, hogy papagájként ismételgeted? Ez a legsértőbb dolog, amit el tudsz képzelni? Szegénykém.

2018. ápr. 4. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!