Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi jogon és milyen alapon...

Mi jogon és milyen alapon kritizálja Franciaország a magyar bevándorlás politikát, mikor ők maguk nem mutatnak példát és alig fogad be elég migránst?

Figyelt kérdés

Merkel határozottan kritizálja Franciaország tartózkodását a migráns probléma elől. Szerinte sokkal több menekültet szállásol el Németország és a franciáknak is sokkal jobban ki kellene venni a részüket.


Akkor meg mit szövegelt az a francia vénember Orbán politikája és a déli határzár miatt?


2015. szept. 11. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
:D Te tisztában vagy a dolgokkal? Sokkal több migráns és bevándorló van Franciaországban (aki ott is él) mint itt. :D
2015. szept. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A nemzetközi politikában az kritizál, aki nagyobb gazdasági kényszerítő képességgel és katonai ütőerővel rendelkezik. Nem az, akinek igaza van.

Ahogy Buga Lőrinc hadjúböszörményi hajdúhadnagy 1673-ban fogalmazta meg, a nemzetközi kapcsolatok azt jelentik, hogy annál van az igazság, akinél a kard.

2015. szept. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ott minden második ember feka. Ahogy Londonban is. De azt maguknak csinálták, annak semmi köze a mostani bevándorláshoz.
2015. szept. 11. 16:25
 4/7 anonim ***** válasza:
3, És szerinted meddig lehet fokozni ezt? Hova tegyék a menekülteket? Már így sincs hely igazán.
2015. szept. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Tudom, hogy ott minden második ember feka. Ahogy Londonban is. De azt maguknak csinálták, annak semmi köze a mostani bevándorláshoz."


te annyira hülye vagy, hogy csak biztatnálak, hogy minél több kérdést tegyél fel és lehetőleg minél többre adj választ is, mert nagyon fel tudod dobni az unalmas munkanapjaimat.

2015. szept. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5


Erre nem tudok mit mondani, remélem feldobtam az unalmas egyhangú siralmas életedet egy picikét legalább :)

2015. szept. 11. 18:54
 7/7 anonim ***** válasza:

"Erre nem tudok mit mondani, remélem feldobtam az unalmas egyhangú siralmas életedet egy picikét legalább :)"


abszolút, még egyszer köszönöm :) mindig öröm a hozzád hasonló, rettenetesen egyszerű panelprolik egységsugarú szövegén visítva röhögni :)

2015. szept. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!