Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajdasági Magyar vagyok!...

Vajdasági Magyar vagyok! Pártot akarok alapítani Magyarországon! Hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Nyilván le kell mondjak a szerb állampolgárságomról. Mi kell még?

===============================

Elegem van abból, hogy folyton gyaláznak minket a baloldali pártok és gyalázzák a SAJÁT nemzetüket is (ilyen Szerbiába nincs, ha lenne agyonvernék azokat).

Még a jobboldal közt sincsenek olyanok akik hű de mennyire kiállank a Magyarországért, többre tartják, hogy Brüsszelben mit gonolnak a magyarokról minthogy Magyarországon.

De én majd megalapítok olyan pártot ami a VÉGSŐKIG kiáll a hazáért.

Ami a nemzet érdekeit tartja mindenek előtt!


"Én Magyarország férfias felvirulása után sóvárgok. Minden, bármi hasznos legyen is egyébiránt, mi e végcélhoz nem vezet, nem közelít, nem elégíti ki lelkem szomját." (Széchenyi)


Tisztában vagyok vele, hogy a baloldal meg a liberálisok le fognak majd szerbezni és ezt számtalanszor vágják majd a fejemhez (mintha annyira nemzetiesek lennének :D)


Tudom, hogy ez nem az egyik napról a másikra megy de idővel talán megsegít minket Isten...



2015. szept. 12. 12:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Előbb tanulnod kéne. Földrajzot, politikát, emberismeretet, sok mindent. Aki itt akar tájékozódni pártalapításról, az a többi nagyhangú közé sorolható, akinek fogalma sincs mihez kezdjen. Hogy mit, az majd csak az után jönne.
2015. szept. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Igazad van, a környező országok baloldali politikusai tűzbe tennék a kezük saját népükért, a hazájukért. Csak hallgassuk, hogyan beszél az egykori kommunista Robert Fico szlovák kormányfő, de a román és a délszláv baloldal is hasonlóan nemzeti, csak nálunk van ez a hazaáruló, szó szerint hazátlan, idegenlelkű, magyargyűlő baloldal.
2015. szept. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem:

Először építs ki egy kellőképpen nagy létszámú baráti, jó ismerősi kört, akikkel a politikai nézetek tekintetében közel álltok egymáshoz! És akik elfogadnak téged vezéregyéniségnek. (Gondolom, valahol a párt vezetésében akarsz lenni.)

Utána ezt a kört fejleszd tovább mozgalommá.

Majd amikor kellőképpen sokan vagytok, és ismertséget és szereztetek, és tekintélyetek lett, akkor alakuljatok párttá.

Egyébként megalakíthatod a 198. pártot, és ha nem tudsz megfelelő számú jelöltet állítani a köv. ogy. választáson, akkor megszüntetnek.

2015. szept. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Elegem van abból, hogy folyton gyaláznak minket a baloldali pártok és gyalázzák a SAJÁT nemzetüket is ."



Szerintem mindenki a hazájáért akar tenni (jobb esetben), a baloldali(nak mondott) pártok is. A különbség, hogy ők mást gondolnak arról, hogy mi lenne a haza érdeke, mint Te.



"..többre tartják, hogy Brüsszelben mit gonolnak a magyarokról"



Vagy inkább úgy gondolják, hogy amit Brüsszelben gondolnak az jobban szolgálná az érdekeinket, mint amit itthon néhány csőlátású gondol, nem?



"De én majd megalapítok olyan pártot ami a VÉGSŐKIG kiáll a hazáért. "



És mi Neked a haza? A magyar baloldali (vagy a jelenlegi kormánnyal egyet nem értő) gondolkodású emberek beleférnek még? Vagy ők már nem haza részei, csak a veled együtt gondolkodók?

2015. szept. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#4, nem éltél gondolkodó emberként a "rendszerváltozás" előtt? Azt mondod, "mindenki a hazájáért akar tenni (jobb esetben), a baloldali(nak mondott) pártok is."


Tartok tőle, hogy a virtigli magyar baloldali ma sem nemzeti, hanem 'nemzetközi', aki a világ proletárjainak az egyesülését kívánja. És akinek a számára ez a harc a végső. És ami nem sikerült a SZU-val, az EU-val akarja sikerre vinni - a nemzetállamok felszámolását, és az egységes kommunista világ megvalósítását.


"úgy gondolják, hogy amit Brüsszelben gondolnak az jobban szolgálná az érdekeinket"

Kizárt dolog, hogy Brüsszelben jobban szolgálná az érdekeinket, mint egy nemzeti érdekeket szolgáló helyi vezetés! Nem is ismerik az érdekeinket, és nem is érdekli őket.

2015. szept. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"És ami nem sikerült a SZU-val, az EU-val akarja sikerre vinni - a nemzetállamok felszámolását"


És hiheti azt, hogy ez a haza érdeke. Persze ha te nem így gondolod, akkor lehet, hogy ezt elképzelni sem tudod.

2015. szept. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6, érthetetlen a kommented.
2015. szept. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7, pont ezért van szükség több pártra. Hogy aki érti az szavazhasson másra.


(Én pl tökéletesen értem amit mondasz, mégsem gondolom hogy az az egyetlen vagy legfontosabb igazság.)

2015. szept. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem az "eszmét" nem értem, a kommented érthetetlen - érthetetlenül fogalmaztál.


Annál, hogy lehessen másra szavazni, sokkal fontosabb szempont, hogy ne legyen lehetőség gazembereknek a fejünkre ülni.

2015. szept. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ebben akár egyet is érthetünk, a kérdés azonban, hogy mindenki ugyanazt gondolja-e a gazemberekről vagy te.


Te pl a mostani politikából kit gondolsz gazembernek (vagy ha mindenkit, akkor kit jobban)? Bármit is mondasz, biztos lesz, aki az ellenkezőjét állítja és veled homlokegyenest mást gondol.


Biztos van, aki azt gondolja, hogy minden politikus csaló, van aki azt, hogy a Fidesz az ország boldogulásának a záloga akit támadnak jobbról-balról, van aki az LMP-ben látja a megmentőt, van aki szerint a baloldali demokratikus pártok tudnák felvirágoztatni az országot és van, aki szerint a jobbik tudna csak rendet tenni (én pl azt gondolom, hogy az ország a jelenlegi pártok közül egy MOMA - Bokros pártja - vezetés alatt tudná legtöbbet kihozni magából).


Pont azért van szükség több pártra, hogy a másképp gondolkodók is megtalálják a számításaikat (vagy ha például a többség nem veled ért egyet, akkor Te is tudj olyanra szavazni, akik szerint az az igaz amiben te hiszel).


Lehet, hogy egyik ember számára a "haza" vagy a "nemzet" olyan dolgot jelent, ami pl keresztény fehér ember lakta övezet, más számára egy "tökös, nem hagyjuk magunkat népség", a harmadiknak meg "egy olyan közösség, ahol jólétben és békében élhetes másokkal, vallás és bőrszíntől függetlenül" dolog.

Míg az első csoport a c1gányokat és a muszlimokat, a második csoport a gyengéket és a gyávákat, a harmadik pedig a hőbörgő erőszakos egyedeket akarná kizárni maga közül és azt gondolná a nemzet érdekének.

Nem biztos, hogy a nagy európai közös állam nemzetellenes lenne, ha az lenne maga a nemzet (a mostani Magyarország helyett).

2015. szept. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!