Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az egész világ...

Miért van az egész világ kiakadva a kerítésünkön? És vajon el fogják ismerni, hogy igazunk van?

Figyelt kérdés

Nem értem. A liberálisok teljesen Magyarországra uszították a híveiket, és a médiát, Magyarországot kirekesztőnek, és nácinak nevezve. Az osztrák kancellár még ennél is jobban elragadtatta magát, amit már komolyan venni sem lehetett.


Azt mantrázzák, hogy Magyarország nem segít a menekülteknek, kirekeszti őket stb. Ezt igazolja a sok bociszemű kisgyerek, ahogy a kerítést markolja.


Azt miért nem teszik be, ami ma történt? Hogy át akarják törni a kerítést? A "békés bevándorlók". Komolyan ennyire hülye mindenki? Senkinek sem tűnik fel mi a valódi helyzet?


A kerítés meg egyébként nem zár ki senkit, aki jogosult menekültstátuszra, és hajlandó együttműködni a hatóságokkal, tehát megint nem értem mi a gond. Ja, vagy az a gond, hogy itt nyaggatjuk őket, hogy működjenek együtt, ne randalírozzanak az országban? Jelenleg Európában, szerintem mi reagáltunk leggyorsabban, és legésszerűbben.


Vajon a többi ország ezt el fogja ismerni valaha is?



2015. szept. 16. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Téged meg miért érdekel ez az egész?

Hamarosan ellepik az EU-t az arabok és lecserélik a politikusaikat a népek menekültellenesre.


Nem értem, hogy mire vagy ennyire ideges.

2015. szept. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagy a feszültség az egész kontinensen, a nemzetközi sajtónak valahogy le kell vezetnie a feszkót, Magyarországba rúgni pedig mindig divatos.
2015. szept. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előbb több nagy nyugati ország ellopja ezt az ötletet majd saját találmányként reklámozzák, mi pedig le leszünk sza_rva.
2015. szept. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó az a kerítés de miért nem áramos?
2015. szept. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
miért nincsen tele a sajtó a Mexikó és az USA közötti kerítéssel, hogy az mekkora pofátlanság, hogy az ott van?
2015. szept. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!