Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbángyűlölő liberálisok,...

Orbángyűlölő liberálisok, azért támogatjátok a bevándorlást, mert Orbán nem?

Figyelt kérdés
Nem érzitek, hogy itt hatalmas probléma van? Nem féltek a meghasonulástól?
2015. szept. 18. 18:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%

Nem.


A liberálisok alapból támogatják.Minél több bevándorló, annál jobb nekik.


Meg, szerinted egy a homogén társadalomban, mennyi munkája akad agy kisebbségjogvédőnek?Nem sok.

2015. szept. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

Ha Orbán Viktor (szemükben: a Sátán diktátora) holnap kijelenti, hogy: "Az összes vagyonom szétosztom a szegények között", akkor a liberálisok elkezdenének tüntetni, hogy ez nem jó, ez sérti a jogokat, ez rasszizmus stb.

Majd a "Sátán diktátora" másnap kijelenti: "Meggondoltam magam. Mégsem osztom szét a vagyonom!" akkor megint elkezdenek töntetni, hogy ez most se jó, mert diktatúra, elnyomás stb.


Eddig legalábbis csak ennyit tudtak...

2015. szept. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én azért támogatom, hátha az ország annak a bizonyos ~44%-a agyvérzést kap, és akkor már csak ~50%-nyi hülye lesz ebben az országban.
2015. szept. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Már a megszólításból látszik az elfogulatlanságod :)


Nem gyűlölöm Orbánt, egyszerűen szélhámosnak tartom. Szerinted Orbánt érdeklik a bevándorlók? A fenéket. Orbánt a hatalom és a pénz érdekli. Ahogy Gyurcsányt is. Vonát mondjuk 20%-ban tényleg érdekli a téma, de főleg őt is a hatalom és a pénz érdekli.


Azért támogatom a bevándorlást, mert úgy gondolom hogy a szabadság egy pozitív dolog, amit csak akkor kellene korlátozni, ha nagyon jó indokunk van rá. És én még nem láttam jó indokot a bevándorlás korlátozására. Ellenben láttam, mind láttuk, hogy milyen negatív következményei vannak.

De Orbán folytatja azt a politikát, amiről egyértelműen bebizonyosodott hogy rossz hatással van az ügyre. Miért? Mert minél jobban fel tudja hergelni a migránsokat, annál több kirakat eset lesz amit utána mutogatni tud a híveinek. Ő is pontosan tudja, hogy rossz a rendőröknek, rossz a helyieknek, rossz a migránsoknak, rossz az országnak amit csinál, de nem érdekli, mert a támogatottsága növekszik.

2015. szept. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
4%

Tudom, hogy csak azért írtad ki a kérdést, mert a kormány fizet érte. Bérkommentelő. De írok rá normális választ.


Amit támogatok az az, hogy engedjük be őket az országba. Ezt szolidaritásnak hívják, amit ti jobboldaliak nem ismertek. Ha Magyarországon lenne háború, jó lenne ha minket is befogadna egy másik ország, ugye?


Azt beismerem, hogy a muzulmán vallás okozhat problémákat, mivel összeegyeztethetetlen a liberalizmussal. De pont ez a szép a világnézetünkben. Megtűrjük az ellenségeinket. Megtűrjük a kommunistákat, megtűrjük a muzulmánokat, és megtűrünk titeket is.

2015. szept. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"Ha Magyarországon lenne háború, jó lenne ha minket is befogadna egy másik ország, ugye?"


Igen, lehetőleg egészen Japánig vándorolnék.

2015. szept. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"Azt beismerem, hogy a muzulmán vallás okozhat problémákat, mivel összeegyeztethetetlen a liberalizmussal. De pont ez a szép a világnézetünkben. Megtűrjük az ellenségeinket. Megtűrjük a kommunistákat, megtűrjük a muzulmánokat, és megtűrünk titeket is."


De szép ebbe az elképzelésbe, még igazság szolgáltatás se kell, mert ti megtűritek az ellenséget!

Svédországban is csak kis problémákat okoznak a muzulmánok,most mi van akkor ha a nemi erőszakok 90%-t ezek végzik, hát ez így szép világnézet.

2015. szept. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

# 6 Jó, tudom vannak olyanok, akik már biztonságos országokból jönnek. De könyörgöm ne legyünk már ilyen álszentek. Mindenki a legjobbat akarja önmagának. Mi ezzel a probléma?


# 7 Azokat, akik vétenek a törvény ellen meg kell büntetni. De önmagáért azért, mert muzulmán még nem üldözzük. Ahogy a nácit, meg a kommunistát sem.

2015. szept. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Ha Magyarországon lenne háború, jó lenne ha minket is befogadna egy másik ország, ugye?"


Történelmünk során mi vagyunk Európa egyik legnagyobb befogadó országa, rá is ment az ország 2/3.

Utoljára a legnagyobb számban 140 ezer lengyelt engedtünk be az országba Horthy idején.

Igen jó lenne ha minket is háború idején befogadnának, de az pont nem közel-keleti európa ellenes muszlim országok lesznek.

2015. szept. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Jeffrey Spender ***** válasza:

"Ha Magyarországon lenne háború, jó lenne ha minket is befogadna egy másik ország, ugye? "


Ezek 5 olyan országon keresztül jönnek, ahol nincsen háború, nem üldözi őket senki, akkor miért az illegális utat választják a legális helyett ?


Félre ne értsetek, nem azt mondtam, hogy maradjanak abban az 5 országban, amin keresztül jönnek, hanem azt, hogy törvényesen, a hatóságokat érintve közlekedjenek és ne a hatóságok rosszhiszemű kijátszásával.

2015. szept. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!