Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért a Római Birodalom...

Miért a Római Birodalom bukása, és az akkori nagy népvándorlás jut eszembe a mai helyzetről?

Figyelt kérdés
2015. szept. 19. 01:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Olyan érzés, mintha csak tegnap lett volna. Repül az idő...
2015. szept. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, hihetetlen. Emlékszem mikor még mi védtük Antonius falát a piktektől, azóta meg egy település nőtt a maradványok köré, én meg pont az őrtorony mellett bérelek lakást itt Bo'ness-ban a Harbour Road-on. Viccet félre téve a ez az egész nagy népmozgás nekem valahogy olyan, mintha a történelem újra megismételné önmagát. Csak most a birodalom az EU....
2015. szept. 19. 01:54
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Van amúgy valami, amitől ti nem rettegtek?
2015. szept. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

^ Mindig találnak maguknak valami "rettegnivalót". Eddig az illuminati, a zs. háttérhatalom, a chemtrail és a hasonlók voltak porondon, most meg épp a menekültek/bevándorlók vannak soron.


Bár így elsőre a kérdező nem tartozik az örök rettegőkhöz, a kommentje szerintem legalábbis értelmesebb emberre vall.

2015. szept. 19. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ácsi! Nem vagyok jobbos, se kicsit se nagyon, se fidesz, se jobbik. 444-ről tájékozódok, nem a kuruczról, meg a közvetlen csoportvezetőm is egy muszlim. Ennek ellenére nem vagyok teljesen liberó sem, mert nem szeretem a barna bőrű embereket. És nem a bőrszínükkel van bajom, hanem a mentalitásukkal ami hozzá tartozik. Gondolok itt dolgos, becsületes romáinkra példaként. És csak nem szeretném ha még több ilyen dolgos és becsületes ember telepedne le európában. valahogy zavar hogy jönnek, és utána nem lehet őket kitenni. Ez egy ilyen belső ösztön hogy ez rossz.
2015. szept. 19. 02:22
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
3# 4# Ismeritek a mondást hogy jobb félni mint megijedni? Ez egy természetes önvédelmi reflex a normális emberekben. Sajnos rengeteg bebutított ember is van mint például ti, akik képtelenek továbblátni a saját küszöbötökön, képtelenek távoli dolgokra következtetni, képtelenek ok okozati összefüggéseket meglátni, csak amolyan birka módon bambulnak bele a világba.
2015. szept. 19. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

"Mindig találnak maguknak valami "rettegnivalót". Eddig az illuminati, a zs. háttérhatalom, a chemtrail és a hasonlók voltak porondon..."


Jaja, van egy szélsőjobbos hülye ultra ismerősöm, én is mindig ezekkel szívatom amikor elkezdi mondani a szokásos zsidós szövegét. Jó húzni az agyát olyankor a reptiliánokkal. :DD

2015. szept. 19. 02:33
 8/12 anonim ***** válasza:
Népvándórlás újratőltve
2015. szept. 19. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

lehet még csak ötödikes vagy, és nem jutottatok tovább a törikönyvben egyelőre :D


Na jó, nem bántalak. Csak ne egy 1 500 évvel ezelőtti korszakot húzzunk már rá a mai eseményekre. 1992-ben hasonló méretű menekültáradat volt, mégse lett délszláv az EU.



(U. i.: libsiként mondom, hogy ne olvass 444-et, az egy undorító oldal.)

2015. szept. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mindig találnak maguknak valami "rettegnivalót"


Miért kell idekeverni a zsidókat?

2015. szept. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!