Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor jönne el az a pont...

Mikor jönne el az a pont amikor elhagynád az országot?

Figyelt kérdés

Elgondoltam hogy mi lenne ebben az országban ha minden a jelen állások szerint folytatódna, és nekem azaz érzésem támadt hogy nem szeretném annak a levét inni hogy a többi konzum birka egyszerűen képtelen kilépni a fidesz-mszp mókuskerékből. Nem szeretném megvárni azt hogy elvesszen a magyarok utolsó mentsvára, a létszámuk, mert akkor aztán vége lesz itt mindennek rövidesen elnézve a mai helyzetet úgy hogy egyenlőre még a magyarból van több. Bár azért ezen is belül van egy jó nagy számú konzum birka zombi akinek a Való világ meg a Győzike öli ki az utolsó agysejtjeit is, és majd önként fog a vágóhídra menni.

Nálad mi adná be az utolsó kulcsot, mi lenne a legalja színvonal ami után már azt mondanád, ennek az országnak meg a "nemzetének" annyi, ezt már nem lehet helyrehozni, el kell hagyni a süllyedő hajót, mielőtt ne adj ég, tényleges életveszélyes viszonyok lennének?

Ha ez megtörténne, szégyenedben letagadnád hogy honnan jöttél?

Én jobboldali vagyok, és nekem az lenne az utolsó csepp amikor már odáig süllyedne a közbiztonság felelős magyar érzelmű vezetők és emberek hiányában hogy tényleges folyamatos életveszélyes helyzet lenne a magyar utcákon.



2014. febr. 4. 01:14
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom te hol laksz, de felétek háborús állapotok vannak az utcán?
2014. febr. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
70%
Én már most is mennék, ha lenne vagy 2 ember, akivel léphetek.
2014. febr. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
84%

Ha csak azért lépnél mert idézlek

"ezen is belül van egy jó nagy számú konzum birka zombi akinek a Való világ meg a Győzike öli ki az utolsó agysejtjeit is, és majd önként fog a vágóhídra menni. "

akkor kár lenne elindulni mert nyugaton is ugyanez megy. Csak ott ugyanilyen pocsék agybutítókkal teszik zombivá az embert..nem a hasamra ütöttem amikor ezt leírtam, hanem kint élek és pontosan látom mi megy..

2014. febr. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
63%

Én már elértem azt a pontot.

Keresek valakit, hogy mégse egyedül menjek.

2014. febr. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Valahol az olyanok miatt is tartunk itt ahol, mint az első.

Szövegértelmezés nulla, de nem őt kell bántani hanem azt aki tönkre tette ennyire az oktatást, meg azokat akik ezt hagyták.

2014. febr. 4. 01:52
 6/36 anonim ***** válasza:
69%
Már eljött ez a pont, megyek amint befejeztem az egyetemet.
2014. febr. 4. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
37%

Menjetek csak, mashol kolbaszbol van a kerites..

En ugy latom, hogy igen nagy a media reszerol az agymosas, rettento sokan bevesznek mindent amit latnak hallanak.

A vizcsapbol is az folyik mar, hogy elviselhetetlen a szegenyseg az orszagban, pedig szerintem nincs igy.

Par pelda; Szombaton 02.02-an annyian voltak a boltokban,hogy szinte tolakodni kellett a penztaraknal, korulottem 20000alatt nem fizetett senki, pedig meg per nap vissza volt a fizetesig. hogy van ez?

az autokon az M-es rendszamnak lassan a ketharmada elfogyott, pedig nencs ket eve, hogy ilyen redszam van. hogyan?mibol?.

Szerintem van itt penz, csak mar szegyeli az akinek van... a propagandak miatt.

2014. febr. 4. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
18%

2006. áprilisában értem el azt a pontot, majd szeptemberben nyilvánossá vált, hogy májusban megmondták.

2006 áprilisában, amikor a böszme ország HARMADSZOR szavazta vissza az átkos egyetlen maradványát.

Böszme a magyar, s ma is van, aki újra a böszmére szavazna......


Elkúrták.


Szavazzunk MSZP-re, DK-ra Kurcsánnyal, stb.

2014. febr. 4. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
97%

#7, genis könnyebb nyugat európában.

2 év spórolás után hitel nélkül vesz zsír új autót egy pár, s még olyan eszméletlen nagy spórolás sem kell hozzá.

2014. febr. 4. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
54%
2006 óta töretlenül külfödön élek, s fogalmam sincs, hogy az itteni egyhetes fizetésembôl, hogy a francban élnék meg otthon egy hónapig..............
2014. febr. 4. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!