Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki beavatna engem is ebbe...

Valaki beavatna engem is ebbe az ügybe? Mostanában rengeteg Gyurcsány utáló embert látok és rengeteg Gyurcsány ellenes oldal is létrejött Facebookon. Mit csinált ez az ember?

Figyelt kérdés
Én nem tudok semmiről, de észrevettem, hogy mostanában Gyurcsány Ferencet rengetegen megutálták... és mielőtt kérdezitek, ezt nem azért kérdeztem mert Gyurcsány párti vagyok, nem vagyok én semmilyen párti, csak kíváncsi vagyok erre.... mi történt? Legtöbbször olyan jelzőket látok nála hogy "hazaáruló"
2015. szept. 20. 20:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem inkább nevetséges, hazudik az a bohóc mint mindig, lehet le is van fizetve, hogy játssza a hülyét. Tessék a legutóbbi aranyköpése:

[link]


Engem szórakoztat :D

2015. szept. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
37%
Támogatja a migránsokat, és olyanokat mond, hogy a békés menekülteket csak úgy lefújták gázsprayvel.. Nem, nem azért mert dobálóztak, nem, hanem azért mert Orbán úgy rendezte el.
2015. szept. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
3%
Gyurcsótánnyal nincs baj. Rajtam kívül ki ne mesélne stand-up comedy-be illő vicceket ha cserébe euró tízmilliókat kapna a Nyugattól?
2015. szept. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Feri vitya sátána, fő ellenségképe. Ezért van még a közéletben tartva, így őt utálják, míg vityát nem aki a "kisebbik rossz" (sic!) :-D


Vagy szerinted véletlen a közös KISZ-es múlt? :-D Mert nem, ezt elárulhatom. :-D

2015. szept. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2015. szept. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%

Csodálkoztok, hogy miért van ennyi Gyurcsány ellenesség?

Mert a Fidesz már mindenért Gyurcsányt okolja,más bűnbakot nem találnak...

A sok agyhalott meg ezt el is hiszi...

Én se most jöttem le a falvédőről!

Látszik, hogy milyen "jól működnek a magyar reformok", és az agymosó hadjárat!!!

2015. szept. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%
Nos, en meg ennek az allampolgarsagat is reg elvettem volna. A magyarokkal "a csurhevel", ahogy az egyik kutyaja is Vadai Agnes anno fogalmazott, megbocsathatatlan tetteket kovetett el. Ezzel szemben a bevandorloknak mar jo, hogy nem ajanlja fel a nyelvet wc papir helyett. Gusztustalan.
2015. szept. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%
Nem Gyurcsótány a hüłye amiért ilyeneket mond, hanem azok akik elhiszik ezeket neki...
2015. szept. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

Gyurcsány már rég nem politikai tényező. Csak a nyugdíjasoknak "stand up"-ol már évek óta. De még így is tud ártani az országnak. Nekem eleve visszás, amikor az EP képviselők egymást mocskolják az Európa Parlamentben. Ez egy kicsit olyan, mint mikor a cigányok ordítva veszekednek az utcán, és élvezik, hogy mindenki őket nézi. Nem egy kulturált dolog, na.


Mikor összehangolt támadással mocskol minket a nyugati média, mikor a horvátok röhögve hátbaszúrnak, mikor egyre több emberben ébred félelem attól, hogy ötezresével kószálnak a törvényeket láthatóan nem nagyon tisztelő idegenek az országban, mikor a bevándorlók végre kimutatják a foguk fehérjét, és gyakorlatilag megostromolják az országhatárt, mikor sorra döbbennek rá az eddig álszent módon menekültbarát országok, hogy miről is van szó valójában, nos akkor ez az ember még mindig ott tart, hogy abból próbál politikai tőkét kovácsolni, hogy rémhíreket és hazugságokat terjeszt, meg feljelentgeti a saját országát különféle nemzetközi szervezeteknél. Undorító.


Én már ott tartok, hogy lassan nem hiszem el, hogy lehet valaki annyira buta, vagy tájékozatlan, hogy még mindig a "menekülteket" védi. Kezdem úgy gondolni (pedig sohasem voltam hungarista turbómagyar), hogy aki még mindig a bal-liberális álláspontot védi, az direkt csinálja. Nem butaságból, hanem szánt szándékkal ártani akar az országnak.

2015. szept. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi van faj az igazsag? :D
2015. szept. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!