Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki beavatna engem is ebbe...

Valaki beavatna engem is ebbe az ügybe? Mostanában rengeteg Gyurcsány utáló embert látok és rengeteg Gyurcsány ellenes oldal is létrejött Facebookon. Mit csinált ez az ember?

Figyelt kérdés
Én nem tudok semmiről, de észrevettem, hogy mostanában Gyurcsány Ferencet rengetegen megutálták... és mielőtt kérdezitek, ezt nem azért kérdeztem mert Gyurcsány párti vagyok, nem vagyok én semmilyen párti, csak kíváncsi vagyok erre.... mi történt? Legtöbbször olyan jelzőket látok nála hogy "hazaáruló"
2015. szept. 20. 20:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem hallottál még az őszödi beszédről? Ott kezdődött minden, meg a 2006-os hazugságoktól, be nem tartott ígéretektől. Akkor utálták meg őt még a baloldalon is. Hazudtunk reggel, éjjel meg este...
2015. szept. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2015. szept. 21. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!