Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyit fizetnek ha elmegyek...

Mennyit fizetnek ha elmegyek bevándorlónak?

Figyelt kérdés
Vajon megéri?

2015. szept. 23. 19:55
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

[link]


16000x3x12=576000


Én nem az a 62%-os vagyok, de egyébként Magyarországon élek, nem tudom ez most miért érdekes.

2015. szept. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

igen, csak fizetést, szociális ellátást, és segélyezést nem az éves szinten szokták mondani, hanem havi szinten.

és ha jobban belegondolok, mi 500 ezer forint egy évre 3 gyereknek?

mikor naponta a 3 gyerek megeszik legalább 3000ft-ot

az már több mint egy milla egy évben, és sehol sincs még a ruha, a rezsi, (mert 3 gyerek mellett dolgozni lehetetlen) a játékok, és még sorolhatnám.

az a pénz pont arra elég, hogy egy 3 gyerekes család ne halljon éhen, ha mellette az apa még a lelkét is kidolgozza a családjáért.

2015. szept. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Nyilván akkor kéne 3 gyereket csinálni, ha van miből etetni őket (csp nélkül, mert azt bármikor megszüntethetik), nem pedig utána gondolkodni.. Nem az állam feladata mindenkit eltartani. Meg azért havi 48000 nem nevezhető semminek magyar bérviszonyok között, százezrek élnek ennyiből.
2015. szept. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Ne azt várd el hogy eltartsa az állam. Nem is erről volt szó. Hanem arról a kamugépről, aki itt rinyál hogy SEMMIT nem kap az államtól, bezzeg a bevándorlók(!!!). Én csak leírtam mennyi mindent kap, a bevándorlók pedig szinte lófszt hidevízben. Irigykedni mondjuk könnyű.
2015. szept. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
"#8 a ló****t. " Ha ilyen erős vagy, hogy átúszod a 'magyar' tengert - miért nem akarsz dolgozni, te tahóállat?
2015. szept. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Hát menekülnöm kell a terroristák elől, engem kérem üldöznek!
2015. szept. 23. 22:55
 27/31 anonim ***** válasza:
Semennyit, te szerencsétlen.
2015. szept. 24. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
0%
Érdekes, én Magyarországon 16 ezret kapok csp-t, gyerekenként. Nem fél milliót :) És nem kapok se kaját, se piát, se pelenkát. Bírom amikor gyerektelen 10 évesek akarják megmondani nekem hogy milyen jó mennyi mindent kapunk :D
2015. szept. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Gyereked van és 32%-od? Szerencsétlen gyerek....

(amúgy 21. hsz-t olvasd el)

2015. szept. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

"én Magyarországon 16 ezret kapok csp-t, gyerekenként"


Havonta. A fél millió három gyerekre vonatkozik, éves szinten. Olvasd vissza, vagy számolj.


Plusz: írta már valaki, hogy ezen felül van még az adójóváírás, ami szintén jelentős összeg (1-2 gyereknél havi 10 ezer gyermekenként, 3 gyereknél havi 33 ezer forint, szintén gyermekenként).


Plusz: bizonyos feltételek teljesülése esetén rendszeres gyermekvédelmi kedvezményt kaphat a család.


Ez így összességében három gyerek esetén akár havonta 165 ezer forint is lehet.


Plusz: legalább három gyerek esetén már alapból kedvezményes az óvodai/iskolai étkezés (naponta háromszor).


Plusz: a legalább háromgyerekes családok gyerekeinek nem kell fizetniük a tankönyvekért.

2015. szept. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!