Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány, DK, balliberális...

Gyurcsány, DK, balliberális oldal miért gondolja úgy hogy Magyarországon még jövőjük lehet pl-a 2018 szavazásra ballib kormány lesz?

Figyelt kérdés

2015. szept. 24. 18:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Valaki kell a vezetésbe. Eddig az összes többi tényleg nagy nulla volt vagy mint Gyurcsány Bajnai még annál is rosszabb. Ha azt mondod, szerinted a mostaniak is rosszak akkor is mindig a legkisebb "rosszat" kell választani, mert valaki kell. Anélkül elszabadulna az anarchia és mindenki menne a saját feje után, pl a jobbiknál meglincselnék fél Magyarországot és neki mennének fegyveresen Amerikának is.
2015. szept. 30. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

# 21/21 ma 05:16


Ja, csak épp nem ez a legkisebb rossz. Végülis az 50 új adó (tudom, tudom "elmúltnyócév" :-D), a hatalmi ágak egy kézben tartása tényleg jó dolog. Jó kis komcsi stílus...


De sebaj, majd megjön az esze a népnek amikor majd Uganda is ránkver három kört :-D

2015. szept. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
gyurcsány ferenccel hagyjatok békén minket kedves balosok. Eladósította évtizedekre az országot, eladta potom pénzért az ország értékeit, földönfutó szegénylegénnyé tett százezreket, és most ő beszél demokráciáról meg ilyenekről. Menjen a ...........ába! Remélem soha nem kerül többé hatalomra! Akármit is csinál a Fidesz kormány ezt a rengeteg adósságot amit a böszme felhalmozott lehetetlenség belátható időn belül visszafizetni.
2015. szept. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"Ja, csak épp nem ez a legkisebb rossz. Végülis az 50 új adó (tudom, tudom "elmúltnyócév" :-D)"


Arról az időszakról nagyon nem akarnak tudni és arra emlékezni az elvtársak! Pedig tudok mutatni a végén emlékeztetőt.


Végül is az adó az a bevétel, amin keresztül az ország működését biztosító pénz befolyik. Adót mindig is kellett fizetni, mert ezen keresztül mi tartjuk el az országot, mint ahogy otthon is magunk fizetjük a lakás festését és a házunk tatarozását és most már a milliárdos multik is kiveszik a részüket belőle, "azemútnyócévvel" ellentétben. Ki más tartaná el mégis a mi hazánkat? A sok adó éppen azért van, hogy korábban, amikor csak a magán embereket sújtotta az adó és a nyugati tőkés multinak akkor is "garantált nyereség"-et ígértek Gyurcsányék alatt, ha másként nem jutott volna nekik. De lett, azért két-háromszorozták meg az energia árakat, akár fel ment akár lement a világpiaci ár, de itt akkor is emeltek ha nem változott a világon máshol semmi.


"A hatalmi ágak egy kézben tartása"

Egy szekeret hatan hat felé húznak az soha nem fog előre menni!


[link]

https://www.youtube.com/watch?v=nJtkSL9S6bk

https://www.youtube.com/watch?v=18NurYweQSo


Teccikemlékezni??


Az adókat viszont most nem mind a kisembereknek kell megfizetni, az egyenlő közteher viselés az az igazságos. Sok új adó van, aminek egy részét most a külföldi és hazai multimillárdos is megfizeti a korábbi évekkel ellentétben.


Korábban mi volt? Amikor Bajnai Gordon is az áramot lpta az ELMÜ-től és a libákat lopta a parasztoktól és egy napig nem volt börtönben! Miért illették meg olyan előjogok, amiért LagziLajcsi már mióta a börtönben ül előzetesben? Ez a különbség Gyurcsány, Bajnai és a híres sváb zenész között. Nem mint ha bármelyikük is megtehette volna. Csak éppen Bajnainak ott volt a telefon és oda szólt az elmű vezérnek, hogy "gyerekek rendezzétek le, hogy azt ti néztétek félre és nem felejtem el. Mondjátok azt a médiának, hogy többet fizettem miatta, nem kevesebbet, ne legyen gyanús". Ennyi a különbség két ember között amikor mindkettő "szabálytalanul vételezte" az áramot és más nem illő dolgot csinált.

2015. szept. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nem gondolja csak bizalmat kell önteni a választóiba, abba a kevésbe ami van.
2015. okt. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!