Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lenne egyszerűbb felvenni...

Nem lenne egyszerűbb felvenni a muszlim vallást? Miért kell háborúzni meg európába menekülni?

Figyelt kérdés
Ki érdekel ez csak egy hülye vallás! Én biztos nem áldoznám az életem ilyen baromságokra, inkább mondanám azt hogy oké hiszek allahban azt csá! Ha túl sok muszlim jön én inkább ezt fogom hazudni, mint hogy megölessem magam..

2015. szept. 25. 12:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
45%
Akkor gyorsan metéltesd körül magad mert azt is megnézik. Csak aztán egy körülmetélt európairól nehogy az jusson az eszükbe hogy bibsi vagy.
2015. szept. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%

És tudod, hogy ott is hányan így csinálják?

felhívnáma figyelmedet arra, hogy a katonaui kérdésekbe miduntalan belekontárkodó Fridrick Engels annyira azért nem volt hülye, és ő mondotta, hogy vallásháború ab ovo nem létezik. Vallási köntösbe bújtatott háború van csak.

2015. szept. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
16%
Ez nekem is megfordult a fejemben. Mármint az, hogy ha itt lenne valami para emiatt, akkor én simán felveszem a muszlim vallást, sőt csadorba ( vagy burkába?) is öltözök. Nekem mindegy, csak hagyjon mindenki békén és életben.
2015. szept. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A muszlim vallás felvételével kemény kötelezettségek is együttjárnak, életmódi szabályok, vallásos életvitel, erkölcsi megszorítások, és annak kifejeződései, nem elegendő annyi, hogy azt mondod, hoyg "oké hiszek allahban azt csá". Ha csupán ennyit jelentene, senkinek nem okozna gondot.
2015. szept. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
28%

Pont a liberálisok azok akik utálják a keresztény vallást.


Most meg behoznak ide olyan embereket akik vallásukban egy nagyságrenddel fanatikusabbak mint a keresztények és nem is viselnek el másokat mint muszlimokat.


A liberálisokat fogják először kicsinálni.

2015. szept. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
1-es: a körülmetélés rengeteg nyugati országban is szokás, pusztán egészségügyi okoból. Az amerikai és kanadai férfiak közel kétharmada körül van metélve, a briteknél is 50% körüli az arány, Magyarországon is van olyan kórház, ahol felajánlják a kisfús szülőknek, hogy körülmetélik a gyereket, ne legyen később gondja a fitymaszűkülettel, mi általános iskolában tizenegyen voltuk fiúk, ketten körül voltak mtélve pedig egyik sem volt zsidó, csak a szüleik úgy gondolták, hogy kvázi preventív jelleggel megcsináltatják nekik elkerülendő a fitymaszűkületet meg a gyulladásokat.
2015. szept. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
35%

#6

Ezzel én tisztában vagyok de mond ezt egy AK-val hadonászó dzsihádistának majd ;)

2015. szept. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

De attól, hogy felveszel egy vallást még megülhetnek. Sziriában nem csak a más vallásuakat ölik, hanem a saját vallásuakat is. Söt itt is európában is a keresztény is meg üli a keresztényt mert anézeteik nem egyeznek.


Az iszlám vallásban is vannak extrém vallásuak, és egyszerübbek. Az extrémek, bele képzelnek mindenfélét a tanaikba, és ez miatt képesek a saját vallásuakat is megölni.

2015. szept. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
13.23 nekem mindegy én azt vallom amit mondanak csak hagyjanak békén :D
2015. szept. 25. 13:24
 10/20 anonim ***** válasza:
33%
;-) Ha muszlimok leszünk, akkor négy feleségünk lehet. Tudom, néha egy is sok, viszont akkor már legálisan csajozhatunk, és otthon mesélhetjük az asszonynak, hogy milyen aranyos csajt ismertünk meg, lehet, hogy feleségül is vesszük, s már alig várjuk, hogy ő is megismerhesse. :)
2015. szept. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!