Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lenne egyszerűbb felvenni...

Nem lenne egyszerűbb felvenni a muszlim vallást? Miért kell háborúzni meg európába menekülni?

Figyelt kérdés
Ki érdekel ez csak egy hülye vallás! Én biztos nem áldoznám az életem ilyen baromságokra, inkább mondanám azt hogy oké hiszek allahban azt csá! Ha túl sok muszlim jön én inkább ezt fogom hazudni, mint hogy megölessem magam..

2015. szept. 25. 12:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, kérdező de bájosan naiv vagy. Ez nem úgy megy hogy meg akarnak ölni, de te bedobod az aduászt hogy "muszlim vagyok" és akkor a barátjuk vagy.:)


"oké hiszek allahban azt csá" :D

2015. szept. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
75%
Az a baj, hogy ha mondod, hogy muszlim vagy és csá, az nekik nem lesz elég, mivel kőkeményen be kell tartani a hit által előírt dolgokat is.
2015. szept. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
27%

Vegyed.

Én maradok büszke ateista és irtom a muszlimok faját.

2015. szept. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

A baj csak az, hogy az iszlám nemcsak egy hülye vallás...


Nemcsak filozófia, és nemcsak világnézet...életvezetés, politika, törvénykezés...


Az iszlám beleszól a mindennapjaidba, a mindennapjaid minden órájába, abba, hogy hogyan élsz, mit eszel, hogyan öltözködsz, kivel barátkozol...


nem elég, hogy azt mondod, "én ezentúl hiszek Allahban, és csá" , hanem attól fogva tényleg úgy kell élned, mint egy muszlim.

2015. szept. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem, miről van szó. Ha Szíriára gondolsz, ott nem vallásos térítés a háború tárgya, hanem egy 5 szereplős polgárháború zajlik olyan mindenki-mindenki-ellen stílusban. Aztán lehet, hogy a vallást is ürügynek használják: mondjuk az egyik társaság síita, a másik szunnita. Hiszel Allahban oszt csá? Node azon belül mi vagy, síita vagy szunnita? Ha síitának mondod magad, az egyik csoport öl meg, ha szunnitának, akkor meg a másik.

Ha ez ilyen egyszerű lenne, akkor gondolod, hogy az ottani embereknek nem jutna eszébe, hogy inkább hazudjanak egyet, mint hogy hátrahagyják az otthonukat, mindenüket?

2015. szept. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
96%

Rómában viselkedjenek úgy, ahogy a rómaiak. Nem fogom felvenni a muszlim vallást. Ha itt akar élni és erőszakoskodik, akkor vegye ő fel a keresztény vallást.


Egyébként nehogy azt higgyétek, hogy sokáig tudnak feszengeni. Azért ha összefogunk, mi európaiak sem vagyunk semmik. Ha egy második keresztes háborút akarnak, ám legyen. Nem vagyok semmi rossznak elrontója.

2015. szept. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Oké és az iszlám melyik ágát fogod felvenni? :)) Mert nehogy azt hidd, hogy ez egy vallás... Rengeteg ága van és ezek egymást is lövik. Ezentúl az iszlám egy életforma is, nem mondhatod azt, hogy "hiszek Allahban és csá"...
2015. szept. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ezen az alapon az europai vallásokat is felvehetnék a migránsok.


nem mellesleg aki egyikkel sem akar foglalkozni azt miért akarják rákényszeríteni? Tiszta középkori felfogás.

2015. szept. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

19_30, "Tiszta középkori felfogás."


Lehet, hogy nekik más az időszámításuk, ami neked középkor, az nekik a jelen.

2015. szept. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ezzel arra akartam rávilágítani, hogy akkor voltak a nagy háboruk, csakhogy a vallást ráerőszakolják másokra... persze a vallás szeretetről meg ilyesmikről szól, de azért erőszakkal nyomjuk rá az emberekkel, és az se baj ha közben páran meg is halnak... ezért mondtam a középkori felfogást.
2015. szept. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!