Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon 5 év múlva mennyi lesz...

Vajon 5 év múlva mennyi lesz a Magyarország lakossága?

Figyelt kérdés

Mert én is külföldre készülök és még rengeteg másik fiatal. Ráadásul én külföldön a hosszabtávú tervemnél munkahelyeket is szeretnék teremteni amit itthon nem lenne érdemes.

Mindenki megy ki nyugatnak,északnak,északnyugatnak. Szerintem már csakis a legelveteműltebb hazaszeretők maradnak itt vagy a felsőbbréteg.



2015. szept. 26. 11:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
5 millió magyar + 5 millió migráns.
2015. szept. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
9,5 millió körül.
2015. szept. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Hát a migránsok mind mennek tovább nyugatnak és alapból nincsen az EU-ban 5millió migráns. Legfeljebb félmillió.

Meg sok migráns azt mondta, hogy inkább mennének vissza Afganisztánba, minthogy itt maradnának Magyarországon

2015. szept. 26. 12:03
 4/17 anonim ***** válasza:

"a felsőbbréteg"

Csak aki középkorú vagy idős, és már van rendes karrierje. Ezeknek gyerekei sem itthon tervezi a jövőt. Nem csak mosogatni mennek külföldre, hanem orvosok meg mérnökök, meg minden réteg...


Amúgy nem lehet megválaszolni a kérdést, csak tippelni. Én minusz 50-100ezerre tippelek. Valaki meghal vagy kivándorol, valaki megszületik, és lehet hogy van pár aki haza is jön, vagy Magyarországra költözik.

2015. szept. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

A felsőbbréteg alatt én a vagyoni helyzetet értem. Azaz politikusok, sikeres vállalkozók stb.

Az orvosok,ápolók talán még a mérnökök is általában Balatonra vagy esetleg Horvátországba,Olaszországba mennek úgy, hogy egy évet kuporgattak rá. Németországba meg ott a kezdő orvos is keres úgy 750ezer Forint/hónap(Forintba átszámolva).

Sőt itthon az orvosok többsége nagyon túlvan terhelve és nem az orvosokat kell cseszegetni, hogy miért csak februárra adott időpontot mikor szeptemberkor kerested fel. Egyrészük a lelkét is kiteszi a havi 130000/hóért mikor az Németországba még a kulimunkással is jobban bánnak.

2015. szept. 26. 12:16
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

5 év demográfiai szempontból jelentéktelen (hacsak nem történik valami szélsőség).


Térjünk vissza a kérdésre 25-50 év múlva.

2015. szept. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Ugyan bőven elkezdhet exponenciálisan nőni a kivándorlások száma. Pl.:egyretöbb külföldön élő rokon mondja azt, hogy nyugodtan lakhatsz nálam egy ideig ameddig nem keresed meg itt egy lakás árát. Én is szívesen segítek majd a Magyarországon ragadt rokonokon majd. Egyébként pont így van egyretöbb migráns.

Mondjuk a második unokatestvérem kijutott Németországba és sorba küldözget pénzt, hogy gyere te is majd lakhatsz nálam meg ilyenek cserébe szállj be a rezsibe vagy az albérlet árába

2015. szept. 26. 12:25
 8/17 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem 5 milliónál nem lesz több. Az is cigányokból meg betolakodókból fog állni, mert mi magyarok kénytelenk leszünk elmenekülni, ha életben akarunk maradni.
2015. szept. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%
A magyarok 5 év múlva kivándorolnak Bangladesbe, Irakba, Eritreába, Pakisztánba, hiszen érthetetlen számukra, hogy onnan miért jönnek migránsok. Szíriát még csak-csak megértik.
2015. szept. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Hát hova menekülni? Ha te félsz az illegális bevándorlóktól kevés hely van neked ahová mehetsz.

Bár van különbség egy Magyarországon legálisan tartózkodó arab orvos és egy illegális bevándorló között, de ha mindkettő normálisan viselkedik nem tudod megkülönböztetni őket.


A roma problémát meg a szociális háló szigorításával és a magyar rendőröknek az aktívabb részvétele szükséges. (Ha nincs segély akkor bűnözünk) helyett a nincs segély inkább szorgalmasan dolgozunkot rájuk kényszeríteni és a magyar börtönöket inkább szigorítani kellene és jól képzett pszichoterepautákkal feltölteni őket akik jobb fizetést is kapnak és megtanítsa őket a normális emberként viselkedésre, hogy betudjanak odakint majd illeszkedni.

2015. szept. 26. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!