Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondolják azt egyesek,...

Miért gondolják azt egyesek, hogy a menekültek valójában eszközök a zsidók számára, hogy tönkretegyék Európát?

Figyelt kérdés
2015. szept. 27. 11:58
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
44%
Mert idióták. Nyilván egy olyan "pártfüggetlen" oldalon olvasták, mint a kurucz.info vagy más hasonló "hiteles" honlap.
2015. szept. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
38%
Mindig egyszerűbb egy problémát ráfogni valaki(k)re, mint a valós okain gondolkodni. És ez a jelenség sajnos az élet minden területén jelen van, nem csak ebben az egy kérdésben.
2015. szept. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
43%

Mert széljobberéknél mindenről a zsidó tehetnek.

Ha valamiről éppen nem, akkor rögtön elkezdenek azon agyalni, hogy miként lehetne a zsidókra kenni.

2015. szept. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
14%
Ellenségem ellensége a barátom.
2015. szept. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
74%

Igazából én nem szeretek annyira nagyon dobálózni a zsidókkal, de szerintem valakiknek biztos érdekében áll lerohasztani Európát.


Gyakorlatilag az emberek 90%-a nem kér belőlük, mégis ledugják különböző rendeletekkel, törvényekkel a torkunkon őket. A legszebb az egészben, hogy Németországban már elkezdődött a kilakoltatás, hogy menekülteket költöztessenek be...


Kíváncsian várom, hogy itthon mikor lesz ez... Már elkezdték egy hete összeírni a szabad férőhelyeket különböző apartmanokban és szállodákban.

2015. szept. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
45%

#5

A szabad férőhelyeket kezdték összeírni, nem pedig kilakoltatnak.

2015. szept. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
68%
Soros Gyuri szerinted maja, vagy kelta? Soroljak még egy pár bankárt? A magyar baloldal kikből is áll, kik a szavazóik? ha még mindig nem érthető, menthetetlen vagy...
2015. szept. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
28%

Soros György "2010 októberében a Nyílt Társadalom Alapítványon keresztül egymillió amerikai dollárt adományozott az október 4-én bekövetkezett magyarországi Ajkai vörösiszap-katasztrófa károsultjainak megsegítésére."


Nagy szemétláda lehet... :)

2015. szept. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
83%

Mert Európa megy tönkre. Tagállamok között romlanak folyamatosan a diplomáciai kapcsolatok, gazdaságilag meggyengíti Európát a migráció.


A 2 éve török táborokban élő milliók miért indultak el egyszer csak szervezetten folyamatosan, rendszeresen olyan szervezett tömegekbe amikkel a hatóságok nem tudnak mit kezdeni.


Biztonságpolitikai szakértők, és nemzetbiztonságiak is mondják, hogy ezeket a nagy csoportokat folyamatosan hangadók terelik irányítják, olyan emberek akiken látszik, hogy katonai kiképzést kaptak ebben az irányban. Ezt nem én mondom hanem a szakértők.


Szóval ez egy szervezett dolog, és célja van amit lassan elér, így ez egyértelműen valakinek a célja. Félreértés ne essék én nem azt mondom, hogy zsidóké mert szirtnem még a titkosszolgálatok se tudják hogy kiké lehet, az amerikaiké vagy nem tudom fogalmam sincs, de valakinek az biztos hogy érdeke ez az egész dolog mert megtörtént, és minden érdekből történik.


De amúgy, hogy a kérdésed arra a részére is válaszoljak, hogy miért a zsidóságot teszik sokan felelőssé, bár ez az én véleményem de leírom hátha megválaszolja a kérdésed, vagy irányt mutat neked.


Pl az M1-en is mondták, hogy Soros pénzel olyan szervezeteket akik hozzák Európába a migránsokat, és ugye ő zsidó, meg most nagy balhévolt a migránskönyvből, ami arab perzsa angol nyelven leírja nekik hogy hogyan kell Európába menni, hogy milyen jogaik vannak, hogy ne adjak új lenyomatot, mert oda toloncolják vissza őket, ha visszatoloncolják őket hová lehet fordulni és olyan szervezetek címei voltak ott, amit Soros pénzel.


És Soros angol politikai és üzleti lapok szerint benne van az 50 legbefolyásosabb zsidók között, akik hatalmas vagyonukkal, gazdasági szervezeteikkel, óriási multicégeikkel országokat tudnak befolyásolni irányítani politikai befolyásuk miatt, döntéshozásokban vehetnek részt a háttérből gazdasági helyzetük miatt.


És szerintem innen a válasz a kérdésedre ezért kerül elő mindig a nevük amikor ilyen van. Vagy pl a TTIP, a hasonló tulajdonú orjás cégek ránk erőltetik a génmódosított élelmiszert, meg akarják szerezni az Európai piacot a még nagyobb profit érdekében a helyi élelmiszer termelést tönkretéve, ott is előkerült a nevük.


Úgyhogy szerintem ezért van remélem tudtam válaszolni a kérdésedre.

2015. szept. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, nem nagyon van tudomásunk arról, mi történik a háttérben. Ez érvényes a nyilvános döntéshozókra és az állítólagos háttérben tevékenykedőkre is.

De az biztos, valami történik. Nagy bajok lehetnek néhány éven belül.

2015. szept. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!