Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar társadalom mikor...

A magyar társadalom mikor ébred rá, hogy mekkora hatalma van?

Figyelt kérdés

Jelenleg nyomorgunk a kormányzat korrupciója és pénzéhsége miatt.

Azonban, ha ennek véget vetnénk, akkor mindannyian sokkal jobban élhetnénk.


2015. szept. 28. 00:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Nahát de jó. Én már fel is ébredtem.
2015. szept. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Feketeruhasember ***** válasza:
21%
Meg ahogy a Móricka elképzeli
2015. szept. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Molyember ***** válasza:
96%
És ha ráébred, mi történik? Jön a következő csapat, amelyik újra szétlopja az országot.
2015. szept. 28. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Mivel még neked sem jött meg, miért követeled ezt másoktól?
2015. szept. 28. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Látom, itt mindenki nagyon elégedett azzal, hogy a magyarok tömegesen menekülnek külföldre a nyomor elől, a fiatalok nem tudnak elindulni az életben, az oktatás és az egészségügy a szakadék szélén táncol, az úthálózat tropa és úgy nagyjából minden egy rakás ...


Nem baj, majd megtudjátok. 20 év múlva lehet majd éljenezni, hogy habár Románia lehagyott minket, azért Albániát még mindig verjük fejlettségben és ezért még mindig Magyarország a legjobb hely a Földön!

Úgy is ezt csináltátok eddig is.

2015. szept. 28. 06:07
 6/15 Gugu Gabor ***** válasza:
90%
Nem vagyok elégedett, de nincs jobb alternativa jelenleg... oké váltsuk le őket kit ültetnél a parlamentbe?
2015. szept. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"Nem baj, majd megtudjátok. 20 év múlva lehet majd..."


Az a szerencse hogy neked meg nem kell húsz év, hanem elég egy-kettő, mire rájössz hogy hogyan működnek a dolgok. És mekkora marhaságokat hordtál itt össze.

2015. szept. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%

Évszázadok óta mindig sikerült valakiket a nyakunkba ültetni. Szinte bele nevelődtünk a megaláztatásokba, akik szólni mertek azt lenyakazták, vagy börtönbe zárták. Nem véletlen, hogy a feudalizmus ami a világon csak az alacson civilizációjú nemezteknél volt még, nálunk 1945 ben ért véget. Most is megtalálták a módját, hogy miként kell hallgatásba kényszeríteni a népet. Aki nem szerepel a médiában az nincs is. Tehát el kell zárni előlük a mejelenés lehetőségét, amihez jó partnerek a médiusmok tulajdonosai és szerkesztői. Teszik ezt akkor amikor a média az negyedik hatalmi ággá nőtte ki magát, azaz szinte "királycsináló hatalom" lett.

Ezért van az, hogy ha megelégeli a nép ezt ami van, akkor véres felkelsét robbant ki. Mert a forrdalmat nem csinálják, az lesz amikor a nép úgy érzi nincs tovább.

2015. szept. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%
Én egy egyszerű ápoló vagyok, de nem érzem úgy, hogy nyomorgok. Sokat kell dolgoznom, de ezt természetesnek tartom, sőt szeretek dolgozni. Van hol laknom, van mit ennem. A fizetés lehetne több, de ezt nyugaton is így gondolják, tehát soha semennyi pénz nem elég, mindig lehetne több. Egész biztos vagyok benne, hogy egy másik kormány alatt sem élnék jobban. Ha valaki ilyet igér, az hazudik.
2015. szept. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Robespierre írta,hogy azt a kormányzatot,ami nem a nép érdekeit képviseli,a nép bármikor,bármilyen eszközzel leválthatja és kötelessége is leváltani.A szomorú az,hogy ezt csak maroknyian tudják.
2015. szept. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!