Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Baloldal miért rágalmazza a...

A Baloldal miért rágalmazza a kormányt, beszél embertelenségről, diktatúráról meg egyéb dolgokról, amikor szó sincs ilyesmiről?

Figyelt kérdés
Ez egy teljesen korrekt, demokratikus választás volt, ahol nem pár százalék döntött ide vagy oda, hanem nagy fölénnyel nyert a Fidesz. Pár százalékot lehet csalni, de az eredmények önmagukért beszélnek azért szerintem.

#FIDESZ #baloldal #2014-es választási eredmények
2015. szept. 28. 15:12
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
20%

Áramszünet volt a hibernálóállomáson?


2015.09.28. van már, hahó!!

2015. szept. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de mégsem fejezik be a rágalmazást a balosok
2015. szept. 28. 15:17
 3/32 anonim ***** válasza:
19%

Mert mondjuk a demokrácia nem csak arról szól, hogy valakit megválasztanak, aztán 4 évig teljhatalommal bír.


[link]


A mi esetünkben a hatalmi ágak nincsenek szétválasztva, minden a Fidesz kezében van, így azt csinálnak, amit akarnak. És nem csak akarnak, hanem csinálnak is.

Ezért nincsen demokrácia.

2015. szept. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
84%

Én azt nem értem a baloldallal kapcsolatban, hogy hála helyett miért ócsárolják a határon lévő rendőröket és honvédeket? Bezzeg azok a migránsok a baloldal szerint teljesen békések voltak... Na ja, én meg az angol kiránynő vagyok magyar férfi létemre.


https://www.youtube.com/watch?v=RfrpwAEMe0c


https://www.youtube.com/watch?v=7L3eSbpETf8&feature=youtube_..

2015. szept. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Azt is érdemes megnézni a videóban amit linkeltem, hogy mennyi idő kell, mire leesik nekik, hogy melyik irányba nyílik az a kapu... -.-
2015. szept. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
7%

Nem, végülis egy demokráciába tök normális, hogy a miniszterelnök közpénzből stadiont építtet a kertje végében és 8 kiírt EU-s pályázatból mindet a veje nyeri meg, de csak onnantól kezdve, hogy a veje lett, mert előtte sehol nem volt a cége.


Ez így van jól és teljesen rendben van. Aki mást mond, az hazaáruló gyúrcsányfajzat.

2015. szept. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
27%
a diktatúra, az embertelenség nem rágalom, hanem tény :(
2015. szept. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
83%
A baloldal vélhetően nem a Fideszre szavazott és egyszerűen képtelen elfogadni a többség döntését. Diktatúrának és embertelenségnek érzik azt, hogy nem ők irányítják az eseményeket (szerencsére). Hataloméhségük mérhetetlen és kielégítetlen. Ez számukra embertelenül rossz érzés. Ezért rágalmaznak, hazudoznak.
2015. szept. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 Andizsuzsi ***** válasza:
10%

"A baloldal vélhetően nem a Fideszre szavazott és egyszerűen képtelen elfogadni a többség döntését."


Csak mondom, hogy a többség nem a Fideszre szavazott.


Hol beszél a baloldal a választásokkal kapcsolatban embertelenségről?

2015. szept. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
8%
Kérdező, te ugye nem tudod elképzelni, hogy 100 választóból 100 beszél hülyeségeket. Pedig ma majdnem ez a realitás.
2015. szept. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!