Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell a baloldalnak...

Miért kell a baloldalnak ilyen átlátszó kamu híreket gyártania? Csak saját magukat járatják le vele, nem pedig a kormányt!

Figyelt kérdés
[link]

#hazugság #baloldal #kamuhírek
2015. szept. 28. 21:19
 1/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
97%
Nem hiszem, hogy baloldali, egyszerűen csak egy lájkvadász barom a "blog" tulajdonosa. Saját szava nincs egy sem, csak a legnagyobb hülyeségeket megosztja. Mondjuk hülyének nem mondanám, sok az adblock nélküli, megvezethető böngésző, szóval jól kereshet vele.
2015. szept. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem már eladták magukat a Fidesznek és Orbánnak, hogy járassák le még jobban magukat, hogy később megszűnhessenek.

Szóval a kormány pénzeli őket, főleg Gyurcsány aki igazán egy irányított bábú.

2015. szept. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Imádom, hogy nektek minden ilyen baloldali, de ami egy az egyben köthető a fideszhez, az független, és hiteles... Elszomorító az átlag szavazópolgár gondolkodása.
2015. szept. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Amint látom, az Esti Újság-HVG a forrás, úgyhogy ez egy HVG-s sz@rkavarás. Odaírtuk a többi mellé.
2015. szept. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%

# 4/4 Időpont ma 22:39


Még jó, hogy semmi közük hozzá :-) De nem baj, védd csak ezeket, mintha fizetnének.

2015. szept. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Persze, 23:05, majd a magyarelleneseket fogom védeni!


Egyébként a ti logikátokkal: a HVG nem cáfolta, hogy az írás tőlük származik, tehát igaz.

2015. szept. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

# 6/6 Időpont ma 08:28


"Persze, 23:05, majd a magyarelleneseket fogom védeni!"


Épp azt csinálod, csak vak vagy, hogy lásd, hogy a ti oldalatok sem különb.


"Egyébként a ti logikátokkal: a HVG nem cáfolta, hogy az írás tőlük származik, tehát igaz."


Na, ez meg honnan jött? Értem én, hogy fáj, ha az ember szíve választottját bántják, de néha nem árt elgondolkodni azon amit egy harmadik fél mond. Mert én nem a másik fél vagyok, jobb ha felfogod már most.

2015. szept. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
9:06, eléggé mulatságos, ha nem nevetséges az ismeretlenség homályából ilyen üzeneteket küldeni, hogy "jobb ha felfogod már most". MÁR most! Hahaha. :ĐĐĐ
2015. szept. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!