Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék egy átlátszó zseléré...

Szeretnék egy átlátszó zseléréteget a körmömre, amire saját magam tudok festeni. Mennyire ártana a körmömnek? Kb. mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

2012. jún. 24. 18:13
 1/5 bibus26 ***** válasza:
Egy zseléréteggel haza sem érsz,mert letörik.Vannak műkörmösök,meg tudják jól csinálni,olyanra,amilyenre szeretnéd 3000-től.A körömnek a porcelán egy fokkal jobb megoldás...
2012. jún. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem letört az egyik körmöm, és nem akartam azért mindet levágni, ezért rakattam rá, zselés körmöt. Átlátszó és én festem. Igaz, hogy először a fényzselé miatt le"csúszott" róla a körömlakk, szóval azt le kellett reszelnem. Minden körömnél kivagdosta a bőrt, megreszelte a körmeimet kockásra, és én így fizettem 300.- Ft.-ot
2012. jún. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2.válaszoló:

csak 300.Ft?

2012. jún. 25. 10:42
 4/5 A kérdező kommentje:
ebben a 300 Ft-ban a zseléréteg is bennevolt?
2012. jún. 25. 10:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen. Vagyis teljes műköröm, csak átlátszó, szóval én festem. Mondjuk az én körmösöm még csak feketén csinálja, nem váltotta ki a szakmát. És ő alapból 3000.-3200.-ért körmözik. Szóval így extrák nélkül meg a reszelésekkel bőrkivágással együtt volt 300 Ft.:)
2012. jún. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!