Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Törökország nyugati fele van...

Törökország nyugati fele van már olyan fejlett, mint Magyarország?

Figyelt kérdés

Isztambul és környékére gondolok.

Amikor legutóbb jártam ott, olyan amerikai típusú toronyházakat építettek.


Azok valószínűleg üzleti negyed részei vagy valamelyik nagyvállalaté.


Ahol ilyen épületek megjelennek, méghozzá nagy számban, az nem csóró hely.



2015. okt. 1. 20:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
31%

#9

dehogyis... csak már unalmasak az ilyen magunkkal beszélgetős, több acc-ról írogatós, saját magunkat megvédős emberkék, akik egyszerre 3-4 acc-on futtatják magukat, egy-egy kérdés alatt :)

2015. okt. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
73%
De imádom az ilyen paranoiás elmebetegeket. Igen, mindenkinek 10 nickje van, és ellened esküdtek össze. Veled ellentétben én érdemben válaszoltam a kérdezőnek. Te semmit nem tudtál hozzátenni.
2015. okt. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
63%
Törökországnak csalóka a fejlettsége. Beleestek a hitelcsapdába. Rengeteg pénzt vettek fel az IMF-től, cserébe teljes iparágakat tettek tönkre, és szakították ketté az országot. Biztos szépek a felhőkarcolók, de a benya üti a 600Ft-ot, és a mezőgazdaság a virágzó szintről a nullára esett.
2015. okt. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
31%

Kérdező, Magyarország mióta FEJLETT ORSZÁG???

Látsz itt valami óriási, látható változást, fejlődést?

Én pl nem látok semmit...

Csak a sok épülő stadiont és a közmunkásokat az utcákon...

Hát ez aztán a nagy fejlődés... -_-

2015. okt. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Kései Sirató ***** válasza:
91%
A tengerpart is rendkívül fejlett. Jó az infrastruktúra és pl. ALanyában több mint 2500 hotel van. Nem elírás: 2.500. A hadseregük is elég erős. Kár, hogy csak légi támadásokat indítanak az IÁ ellen..
2015. okt. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
93%
Törökország nyugati része már rég lehagyta Magyarországot. Az átlagfizetés és a minimálbér is magasabb.
2015. okt. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
34%

Fényűző "kirakatnegyedek" a legócskább országban is vannak, ha kapitalista a rendszer. Ha valódi képet akarsz kapni a dolgok egészéről, akkor be kéne járni az ország alfelét is... Pesten is a korzóra viszik a turistát, nem az Orczy térre.


Jó, gondolom, egy százmilliós országnak nem kicsi a mágnásnegyede...

2015. okt. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Bármelyik nagyvárosi rész már régen fejlettebb, mint Magyarország, és még mielőtt valaki leugatna, nem, nem 5 napot itt töltött turista vagyok, akinek tetszett a beléptetős metró, hanem itt élek, és jártam a legtöbb nagyobb városban.
2015. okt. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!