Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a betyárseregről...

Mit gondoltok a betyárseregről és a hozzá hasonló szervezetekről? Szerintetek jól teszik a dolgukat, helyes amiket megtesznek? Linket is mellékelek, hogy csak a címszavak alapján lássátok mivel is foglalkoznak.

Figyelt kérdés

[link]


Kérlek benneteket,nézzétek meg és mondjatok róla véleményt.



2015. okt. 4. 14:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
22%
Miért, tesznek valamit?
2015. okt. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
2015. okt. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Vak vagy?Már ne haragudj,de ott a link,KÉKKEL!Mit nem találtál meg benne?Járnak határhoz,segítik a kerítések mentén becsületesen szolgáló rendőröket élelemkészletekkel,ezek neked micsodák?Persze,mit ad le a média?

"A xy tagjai szerencsétlen romákat vertek halálra mert éppen szétszúrkáltak egy 14 éves lányt" Ilyenekkel van tele minden.Én nem vagyok fajgyűlölő,vannak cigány haverjaim akikkel nagoyn jóban vagyok és remek emberek,de a többség undorító.

2015. okt. 4. 15:01
 4/26 A kérdező kommentje:
Láttam a kérdést,kettes!
2015. okt. 4. 15:02
 5/26 anonim ***** válasza:
21%
SZájtépők, földszinti dugovics tituszok. A nemzetbiztonsági szervezetek által alaposan megfigyelt, ügynökeikkel teletömött szervezet.
2015. okt. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
6%
Amúgy semmivel se másabbak, ugyanúgy csürhének és csőcseléknek bélyegzik a a baloldaliakat, amellett nekem egyáltalán nem tetszik, hogy hősöknek neveznek olyan embereket, mint a székház ostromba résztvevők, akik kárt okoztak saját honfitársaiknak és '56-tal ellentétbe itt nem hallottam arról, hogy gyűjtést szerveztek volna az utcán megrongált autók vagy házak felújítására.
2015. okt. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Szemkilövés?Ismerős valahonnan?Lebénítottak két embert,sokaknak eltörték a karjukat,meztelenre vetkőztették őket az októberi éjszkában a kapitányság udvarán,folytathatom?Ez csak 2006 volt amit sokan ismernek,ki tudja hány eltussolt ügy van még.
2015. okt. 4. 15:12
 8/26 anonim ***** válasza:
35%
Ostoba skinheadek.
2015. okt. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

IGEN!Végre egy bő,értékelhető válasz!Azt kívánom neked hogy kapjanak el huszan,aztán pedig sírógörccsel küszködve,törött lábbal vonszold el magad a betyársereghez hogy segítsenek!

További szép napot!

2015. okt. 4. 15:17
 10/26 anonim ***** válasza:
18%
Természetesen jól teszik.
2015. okt. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!