Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom mi a helyes lépés csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom mi a helyes lépés csak azt nem tudom hogy miért esik ilyen rosszul. Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Az egyik barátom sűrűn összeveszik az élettársával volt köztük több nagyon csúnya veszekedés és még tettlegesség is. Van egy közös gyermekük de ennek ellenére meg a sok év együttélés ellenére a barátom megcsalta a nejét többször is és valószínű hogy egy másik nőnek is csinált gyereket. Mikor volt egy nagyobb veszekedésük pont én voltam aki segített nekik újra egymásra találni de a csoda 1 hétig tartott. A szemem láttára csattant el egy pofon meg nyomdafestéket nem tűrő szidalmak amiket szerintem nem érdemel egy nő sem de ez a hölgy semmiképp sem. Természetesen ezt a tudtára adtam a barátomnak is. Azóta a hölgy (teljes titokban) egyértelműsítette mit szeretne tőlem és amit szeretne az nem barátság. Hazudnék ha azt mondanám hogy nekem közömbös és nem látom vonzónak de a leghelyesebb lépésnek azt éreztem ha megszakítom még a beszélgetést is vele mert nem bízok magamban hogy ellent tudnék állni. Valahogy mégis rosszul érzem magam.

2015. szept. 30. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:

A barátod egy elég nagy gyökér,csalja a nejét,gyereket csinál másnak,egy xar ember.

A nővel semmiképpen ne gyere össze,csak egy megmentő félét láthat benned,nyilván ki van borulva.Előbb az előző kapcsolatán kellene túl lennie.

Segíthetsz neki,de csak abban az esetben,ha tisztázzátok az alapokat,és kibírod,hogy ne ess neki egy szép napon...

Rosszul érzed magad?

Szexuális vágy,mert szeretnéd,illetve érezheted magad rosszul amiatt is,hogy "cserben hagytad" a nőt,de ez nincs így,nyugalom.

Én a helyedben inkább a barátomat hanyagolnám,nálam ez erkölcsi kérdés.

2015. szept. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen. A barátomat is hanyagolom. Ez azzal jár mikor láttam úgy viselkedni ahogy.... Akkor valahogy más lett a véleményem róla.
2015. szept. 30. 20:12
 3/4 Barbi9212 válasza:
Szerintem meg azért érzed magad rosszul mert nem a szívedre hallgattál hanem az eszedre. :( Néha tudni kell hátat fordítani a barátoknak. Hidd el van úgy hogy megéri. Lehet hogy csak megmentőt lát benned de gondolom nem tegnap óta vagytok barátok így már ismerhet téged. És ha elmondta mit szeretne tőled akkor ő már ki akar lépni ebből a beteg kapcsolatból. És nem is akárkinek az oldalán.
2015. szept. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pont ezt nem szeretném hogy az legyen hogy kettőjük közé álltam. Azért tettem amit helyesnek gondoltam hogy nem keresem a társaságukat és mindig találok kifogást a beszélgetés mellőzésére. És igen. Valóban az eszemre hallgattam.
2015. szept. 30. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!