Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatjátok, hogy a bevándorl...

Támogatjátok, hogy a bevándorlókat azonnal szállítsuk az osztrák határhoz buszokkal és amikor valamelyik nyugati beszól, hogy ez helytelen, akkor azt mondani neki, hogy "ti vagytok a liberálisok, nektek kellettek a muszlimok! "?

Figyelt kérdés
2015. okt. 4. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Igen.

Ez lenne a helyes koncepció.


Egyébként is, nekem jobban tetszene egy muszlim többségű München meg Bécs.

2015. okt. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%

Ragadós Szíjjártó stílusa? :D


Mi lenne ha felnőtt emberek módjára kezelnénk a helyzetet?

2015. okt. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jót röhögnék rajta, ahogy folyamatosan erősödne a szélsőjobb és végül nekimennének a libsiknek.
2015. okt. 4. 16:35
 4/10 A kérdező kommentje:
2-es, engem ne hasonlítgass ahhoz a tejfölösszájú, homi gyerekhez!
2015. okt. 4. 16:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Inkább legyen muszlim többségű nyugat-Európa mint mondjuk a Dunántúl vagy Budapest
2015. okt. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

"Mi lenne ha felnőtt emberek módjára kezelnénk a helyzetet?"


Nekem is az alsó tagozatos problémakezelés jutott eszembe egyből. Kinőttünk már a bi-bi-bíí-bíííí-ből, most ez jön. Aztán a fekete-fehér világ, aztán lassan felnő az ember.

2015. okt. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem azért, de jelenleg pont ezt csináljuk.
2015. okt. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én nem csépelném el a liberalizmus szót, ugyanis ennek köszönheted, hogy feltehetted a kérdésed. Nekem nem tetszik, hogy egy alapjaiban jó dolgot sárba taposnak. Érdemes utána olvasni a liberalizmusnak és akkor nem csak a politikát és homoszexualitást látnánk mögötte. A liberalizmusnak semmi köze nincs a migránsok befogadásához. A liberalizmusnak köszönhető, hogy az emberek kezébe adta a döntés jogát. Ennek köszönhetjük, hogy választójogunk van és a lányoknak nem az apa jelöli ki a férjet. Szabadságharcos nemzetnek tartjuk magunkat, ünnepeljük, majd ilyenkor megtapossuk. Hogy is van ez!?
2015. okt. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg állítsuk meg őket a kerítésen kívül és akinek nem tetszik, annak mosolyogva adjunk át egy brossúrát a világon fellelhető kerítésekről, ami kulturáltan bemutatja eme roppant szégyentelen és sátáni (ja nem) találmányt a liberális rettegőknek.

Pl. USA, Izrael stb.

2015. okt. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

'Mi lenne ha felnőtt emberek módjára kezelnénk a helyzetet?'


Az, hogy akkor már egyikünk sem lenne életben.

2015. okt. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!