Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok. Elore is bocsi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Little bear kérdése:

Lanyok. Elore is bocsi az ekezet nelkuli es lehet hogy kisse helytelen irasert, remelem azert meg megertitek amit fogok mondani. Naszoval, az a helyzet, hogytetszik egy fiu, es en is neki, de nem jarunk. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

O azt mondja hogy azert nem akar belemenni a dologba, mert mas telepulesen lakunk(pedig a ket telepules egymas mellett van -.-) es nem birnank sokszor talalkozni..

En nagyon rosszul erzem magam mert szeretem ot,es nagyon nehez nekule..es hianyzik..megbeszeltuk hogy baratok maradunk, de en sokka tobbet akarok..tudom hogy meg fiatal vagyok,de akkoris.. 14/L



2014. jan. 4. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit aggódik pár kilóméteren. Én akivel szívesen leélném az életem 300km-re van még se tartom távolinak de ő is ilyen... 21F
2014. jan. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szüleim 650km-re laktak egymástól, most házasok és van két szép gyermekük. Próbáld vele megbeszélni, hogy a szomszéd város nem távolság, ha igazán akarjátok. Vagy csak kifogást keres hogy ne bántódj meg, ezt a beszélgetés során el tudod dönteni.

17/f

2014. jan. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hat igen..szerintem sem a tavolsag a baj..de ez nem azert van mert kifgast keres..egyszeruen csak nem akarja hogy nekem/nekunk egy rossz kapcsolatunk legyen (hog nem talalkozunk sokszor) ... mert amugy sulin kivul neki sok dolga van,hangszren is jatszik, meg ilyesmik meg enis zenedes vagyok meg nekem is sok a dolgom, es ezvan...ha rajtam mulna, en kuzdenek hogy mukodjon, de o... ntom
2014. jan. 4. 22:18
 4/6 anonim válasza:
figy.az egyik barátomnak az apja Svájc-ban dolgozik,az anyja pedig Harkányban lakik,de mégis együtt vannak és szeretik egymást(ha jól emlékszem)szóval szerintem valami más a baja,nem a távolság.kérdezd meg tőle,próbáld kiszedni belőle
2014. jan. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anna0905 ***** válasza:
Hát nemtom. És nem is egy suliba jártok? Ha nem akkor honnan ismered? 12/L
2014. jan. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A problemajat en ertem, azt h mert nem akar jarni..csak zavar h nem vagyunk egyutt.mert nekem nagyon tetszik... am nem jarunk egy suliba, es azmost legyen neked mind1, hogy honnan ismerem,bocs:)
2014. jan. 4. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!