Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szeretik a magyarok az...

Miért szeretik a magyarok az oroszokat, amikor fél Magyarországot kiirtották, és a legtöbb fiatal nőt megerőszakolták?

Figyelt kérdés
Ellentétben az amerikaiakkal akik befogadták az 56-os magyarokat, és mindig baráti országként tekintettek Magyarországra. Szerintem nem lenne szabad elfelejteni ezeket aktuálpolitikától függetlenül.
2015. okt. 6. 10:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Ki mondta hogy szeretik őket?
2015. okt. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Minap néztem egy 56-os filmet ahol egy magyar túlélő azt mondta, hogy feltett kézzel mentek ki a magyarok az utcára, de az oroszok válogatás nélkül lelőtték őket. Ezeket a szemeteket szeretitek annyira?
2015. okt. 6. 10:15
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Még mindig azt kerdezem, ki mondta neked, hogy a magyarok szeretik az oroszokat? :)
2015. okt. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Az orosz egy 140 milliós nép, az USA-ban 318 millióan élnek. Mindkét népnél vannak barmok, akik lövöldöznek, meg olyanok is, akiknek ehhez semmi közük...
2015. okt. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én úgy látom, hogy a magyarok döntő többsége szereti őket. Elég megnézni neten a kommenteket. Több olyan facebook csoport alakult ahol kiállnak az oroszok mellett stb... és nagyon népszerűek ezek a csoportok, oldalak.
2015. okt. 6. 10:21
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
En eddig egy ilyet se láttam :)
2015. okt. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
2015. okt. 6. 10:23
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Egyreszt a fel Magyarorszag hulyeseg, nezd mar meg a haboruelotti es a haboruutani lakossag szamat statisztikaban, masreszt meg ne felejtsd el hogy nem ok tamadtak meg minket.


Masreszt azota ha nem tunt volna fel valtozott a felallas, es most mar az amerikaiak a gyarmattartok.

Halvanyan megkerdezem: egy atlag orosznal mennyivel is elt jobban egy atlag magyar amig oroszok voltak itt?

Most amikor az amcsik az urak, egy atlag amerikai mennyivel is el jobban mint egy atlag magyar?

Ha ezt megvalaszolod mar adodik hogy melyik gyarmattarto a mohobb...

2015. okt. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
Azt most ebbol indulsz ki? :)
2015. okt. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
De az oroszok tróger módon viselkedtek a szövetséges országokkal is. Agresszívak voltak, nőket erőszakoltak... Egyszerűen primitív, barbár módján viselkedtek.
2015. okt. 6. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!