Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ilyen hiteles lenne az ATV?

Ilyen hiteles lenne az ATV?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=1edKwALSbgU


Ezek után aki ezt a szart nézi...



2015. okt. 6. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Ne zavarjon az az apróság, hogy a hatalom törvényt hozhat arról, mit nem szabad mondani akkor se, ha igaz. És bizony ezt "helyre kell igazítani", különben ugrik a működési jog. Ilyen szép új világban élünk.


Amúgy az ATV pont annyira hiteles, mint a többi. Ha nem vetted volna észre, meghirdették a kultúrharcot (is), mint annak idején dicső Aczél György. Kultúrharc idején mindenki úgy hazudik,ahogy tud. Másra módja nincs. Amúgy ha követendő példaképet keresnék riporteri ténykedésben, az nem Kálmán Olga lenne. De ha lehet, fölöslegesen ne beszéljünk mellé.

2015. okt. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ezek után is nézem, hiszen még mindig a legszélesebb körű vitaműsorokat itt látom.
2015. okt. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ceri ***** válasza:

A sajtó is a tulajdonosok érdekeit képviseli. Ennyire egyszerű ez. És ennyire kell bízni az igazmondásukban.

Kapitalizmusban élünk, tehát az elsődleges cél a profit maximalizálás, és nem ilyen elcsépelt dolgok, mint az igazság. Egy ilyen rendszerben elvárni sem lehet a szereplőktől, hogy hitelesek, becsületesek legyenek. Ha néha mégis akad valaki aki független tud lenni, az egyrészt csoda számba megy, másrészt el van hallgatva.

Azért az ATV-t is érdemes nézni -már akit érdekel a politika- már csak azért is, hogy ne csak az egyik oldalt hallgassák meg. Az ember meg azt hisz el amit akar.

2015. okt. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én idáig is tudtam, hogy nem az.
2015. okt. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!