Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi képzeletbeli filmről? Jó vagy rossz dolognak tartanád, ha Magyarország forgatna egy ilyen filmet?

Figyelt kérdés

Cím: Beregszász Mindörökké


Cselekmény:

Frank, egy magyar származású, mostohaszüleivel élő német fiatal Münchenből kivándorolni készül az iskola befejezése után az USÁ-ba. A tanév vége előtti osztálykiránduláson az osztályával Kárpátaljára utaznak.


Beregszászon összetalálkozik elveszett ikertestvérével, Jóskával. Miután henceg németországi jólétéről, Jóska leüti, elveszi az iratait és a helyében visszautazik Németországba az osztállyal.


Frank Kárpátalján ébred fel, ukrán papírokkal. Senki sem hisz neki, és mivel állandóan hajtogatja, hogy Nyugatról jött, felkelti a Milícia figyelmét, mivel pár hónapon belül be kell vonulnia sorkatonának.


Hamarosan megismerkedik Annával és az ukrajnai élet egyből színesebb lesz.


Az elkövetkezendő hetekben Frank megtapasztalja a kirándulásokat a Riga mopeddel, a rockbandát a gyár pincéjében, a kollégák összetartását a munkahelyen és Jóska nevelőszüleinek kedvességét.


Végülis felhagy szökési probálkozásaival, hisz mint rájön, rosszabb dolgok is vannak a világon, mint ottragadni Beregszászon Mindörökké.



2015. okt. 6. 20:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Hamarosan megismerkedik Annával és együtt elmennek pálinkázva Wartburgot szerelni, miközben ordít a zene.
2015. okt. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, de nem engem kell megnyerned, hanem Andyt :D
2015. okt. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 szántóvető ***** válasza:
ez jó kis történet,megállná a helyét.gondolom a 80-as évek elején játszódna a sztori.a wartburg szerelésnek benne kell lennie a filmben de ettől eltekintve is tovább kell vinni a cselekményt,ott a jóska is ugye aki rájön hogy egy nagy xar az amerikai kapitalizmus,kirabolják,elfenekelik szinesbőrű buzernyákok és sírva dezertál vissza Kárpátaljára viszontagságos és gyötrelmes utazás során.frank történetét is tovább kell vinni,az kevés hogy profi wartburg szerelő és derék gyári munkás meg pálinkapusztító lesz.
2015. okt. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2015-ben játszódna
2015. okt. 6. 21:27
 5/12 szántóvető ***** válasza:

az nem jó.hazatelefonál egy német haverjának és kész,vagy elmegy a konzulátusra vagy beáll a migránsok közé és hazagyalogol/vonatozik.a 80-as években kell játszódnia.

ehhez mit szólsz:jóska vállalkozásba kezd,állatokat tart de zsidó üzletemberek átverik,eladják a jószágait és nem fizetik ki.végül felakasztja magát.

2015. okt. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Megnézném hogy mész ki a mai Ukrajnából papírok nélkül anélkül, hogy léket kapnál...
2015. okt. 6. 21:36
 7/12 anonim ***** válasza:
57%

"ehhez mit szólsz:jóska vállalkozásba kezd,állatokat tart de zsidó üzletemberek átverik,eladják a jószágait és nem fizetik ki.végül felakasztja magát."


majd ha egy Jobbik kormány leváltotta Andyt Szaniszlóra, akkor díjazva lesz az ilyesmi :)

2015. okt. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát hülyére röhögtem magam, akkora baromság! Ez nem a Mátrix, ahol letöltik egymás tudatát!

Hagy mutassak rá egy pár elképesztő ökörségre:

Egy német osztály miért menne pont Ukrajnába osztálykirándulni? Frank élete nagyobbik részében "németben" lakhatot, tehát perfekt német és gyaníthatóan jól beszél angolul is, ha oda akar kimenni, meg egy kicsit makoghat magyarul.


Jóska miért nem igényel szimplán magyar állampolgárságot? Ma az egyszerűsített honosítás korában pár hónap alatt magyar állampolgár lehetne, amivel korlátlanul utazhat a Schengei övezetben. Jut eszembe, egy Ukrajnában felnőtt gyerek, hogy tudna anyanyelvi szinten akcentus nélkül beszélni németül? Nem is beszélve arról, hogy a szülőknek egyik oldalon sem tűnne fel semmi?

Ezek testsúlyban, magasságban, hajviseletben stb. tök egyformák?


Egyébként csak annyi kell, hogy tudjon pár személyes adatot, amivel igazolthatja, hogy ő Frank és nem Jóska pl. ha Ukrajnában belép a facebookjára és beírja, hogy segítség én még mindig Ukrajnában vagyok máris kiderül, hogy ki az imposztor.


Értem én, hogy ezt az egész baromságot nem szántad komolynak, de akkor is jaj, jaj, jaj de nagy marhaság! :-D

2015. okt. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%
A két Lotti 2.0? :D
2015. okt. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés már volt...párszor.
2015. okt. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!