Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves koncertekre járó,...

Kedves koncertekre járó, fiatal magyarok! Erről a cikkről mit gondoltok? (link)

Figyelt kérdés
[link]
2010. márc. 16. 07:06
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:

Természetesen mások véleményét is szívesen látom!

Előre is köszönöm őket!

2010. márc. 16. 07:07
 2/31 anonim ***** válasza:
58%
Egyetértek vele.
2010. márc. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
37%

Nem szabad ilyeneket kérdezni mert provokálsz vele valakit(valakiket)

:-)

2010. márc. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
66%
Olvastam, egyetértek.
2010. márc. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
49%
Természetesen mindenhol vannak értelmiségi, általános (normális) emberek, átlag alatti, és nagyon sötét emberek. Remélem nem kell mondanom, hogy a koncerteken kik vannak többségben.
2010. márc. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
47%
igaza van a cikk írójának.
2010. márc. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
61%
Ha jól sejtem, itt egy Kárpátia koncertről van szó. Sajnalom, mert én is nagyon kedvelem őket a szép szövegeik miatt, viszont nem nagyon mernék elmenni egy koncertre. Pont az ilyesféle csalódástól tartva. :(
2010. márc. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
85%

47 éves vagyok, feleségemmel, 15 és 18 éves fiaimmal járunk a Kárpátia koncertjeire családilag, átlag négyszer egy évben. érdekes módon én közel sem tapasztalok ennyi negatívumot mint a cikk írója. nekem valahogy visszaköszönnek mindig, igaz, én nem is hellót mormolok, hanem Szebb Jövőt! minden koncert egy élmény , az a rengeteg zászló, a "magunkfajta" közösség, ahogy ezer torok üvölti együtt, hogy VESSZEN TRIANON!

persze, vannak részeg fiatalok, minden koncerten vannak, de lényegesen kevesebben mint pl. egy Tankcsapdán (ahova szintén családilag járunk). abszolút mértékben nem igaz, hogy részegen fetrengő lányok lennének halomszámra,...előfordul egy-kettő, de nem tömeges méretben.és a közönségnek kb a negyede amúgy is a hozzám hasonló korban lévő, konszolidált polgár,..sokan gyerekekkel, és igen sok nálam idősebb is van.

soha nem tapasztaltam semmiféle atrocitást, hőzöngést, veszekedést,verekedést,..ha a nagy ugribugriban valaki elesik, nyolc kéz nyúl utánna rögtön ,hogy felhúzza. a letapizásról meg csak annyit, hogy tessen tudomásul venni a kedves hölgynek, hogy ez bizony hozzátartozik a koreográfiához,egy koncerten ez a csajfelszedés módja. elismerem, hogy nem biztos, hogy ilyen agresszíven kellene csinálni mint a leírt úriember tette, de el tudom képzelni azt is, hogy ez a rész erős túlzással lett megírva.

a jó magyar pálinkás szám pedig a Kárpátia nagy slágere, a fiaim is azt imádják a legjobban, nem csoda, ha nagy az ováció amikor azt játszák.

összességében véve úgy érzem a hölgy által írt élménybeszámoló mintha csak a negatívumokat emelné ki, mintha eleve ellenérzésekkel ment volna oda, hogy csak a rosszat akarta látni.

2010. márc. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
82%
Ebből a "cikkből" is látszik, hogy a vélemény nagyban függ attól, hogy egy TÖMEGBEN kik közé keveredik véletlenül az ember. Keveredhetett volna olyanok közé is, akiknek a viselkedése szimpatikus lett volna neki, és akkor teljesen más lett volna a véleménye. Egy ilyen koncerten nem 10-20 ember van, hanem sokkal több, nem láthatott minden embert, aki ott volt a közönség soraiban. Álltam már színpadon fellépőként és közönségben szórakozóként egyaránt. A legváltozatosabb embereket láttam mindkét esetben, megvannak a koncerteken is a klikkek, a csoportok. Az írás szerzője csak nem a számára megfelelő helyre keveredett, ennyi.
2010. márc. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
95%
Van benne igazság is, de a diszkóba járók mivel jobbak? ők is isznak és a "skinheadekkel" ellentétben még drogoznak is, egy kis fű, extasy... Az jobb? ne is beszélve a diszkós balesetekről, elvesszük apuka autóját aztán részegen 280al bele megyünk a legelső fába. Én voltam már több rock és nemzeti rock koncerten is de én jól éreztem magam, nem azért mentem, hogy mások hibáit keresgéljem. (Azzal egyetértek, hogy nem ártana sportolni, habár ismerek én olyan nemzeti érzelmű srácot aki 10átlagos embert garantáltan agyonverne, szóval egy koncertból nem szabad végső következtetéseket levonni).
2010. márc. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!