Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A történelmet mindig a radikál...

A történelmet mindig a radikális ifjak írták, gondolok itt a magyar történelem legfontosabb eseményeire: 1848. Március 15 vagy 1956 október 23, nem kéne most is adni nekük egy esélyt?

Figyelt kérdés
A fent említett történelmi események annyira fontosak a magyar történelemben, hogy még Amerika elnöke is gratulálni szokott e két forradalom évfordulóján. Mi van ha újból a radikálisok lennének akik megmentik az országot, ahogy már tették annyiszor a történelem során?
2010. márc. 16. 09:42
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Én csak arra akartam kilyukadni, hogy 48 és 56 radikális alakjai hősök, akkor most mért utálja mindenki azokat akik radikálisabban gondolkoznak? a média is ellenhadjáratot indít az összes radikális szervezet vagy személy ellen, de az aberáltakat népszerűsíti, a 21ik század magyar hőse Pákó vagy Győzike lenne? esetleg Benkő Dániel? vagy Gyurcsány Ferenc? Nincs itt elbas*zva valami?!?
2010. márc. 16. 15:01
 32/36 anonim ***** válasza:
Látom nem csak én vettem észre, hogy párhuzam van 48' és a mai állapotok között. Köztük ezért is fosnak mint "jobbról" és "balról" a Jobbiktól. A Jobbik nem fog szarozni. Csanád se szórakozik az EU parlamentben.
2010. márc. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Nem csak a Jobbikra gondoltam, hanem tegyük fel a nemzeti érzelmű focidrukkerekre, a nemzeti rock rajongóira stb, csőcseléknek s huligánoknak nevezik őket, 10ember miatt aki annó szétverte a tvszékházat(amúgy jogosan).Nem hiszem, hogy jó ötlet megbélyegezni a hazafiakat és fő ellenségnek őket kikiáltani, a politikusok is folyton ezt csinálják, csak nehogy forduljon a kocka és a nemzeti érzelműek a hazafiak kerüljenek többségbe... Ettől retteg a politikai elit, a sok bűnöző.
2010. márc. 16. 15:39
 34/36 anonim ***** válasza:
mutass nekem egy példát légyszives a történelemben, amikor a radikális fiatalok bármi értelmeset bírtak alkotni...
2010. márc. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
benne van a kérdésemben a válasz a te kérdésedre
2010. márc. 16. 16:55
 36/36 anonim ***** válasza:

"mutass nekem egy példát légyszives a történelemben, amikor a radikális fiatalok bármi értelmeset bírtak alkotni...

"


'48-s jogfejlődések például. A forradalom sikeres volt.

2010. márc. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!